Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kimler Kanada’ya Göçmen Başvurusu Yapabilir ?

Kimler Kanada’ya Göçmen Başvurusu Yapabilir ?

Kimler Kanada’ya Göçmen Olarak Gidebilir ?

Merhaba değerli okurlarımız Kanada göçmenlik başvurusunda yer alan kriterlere uyan her kez Kanadaya göçmenlik başvurusunda bulunabilir. Bu kriterlere baktıgımız’da öncelikle kişinin meslek sahibi olması, mesleginde tecrübesinin bulunması, yabancı dil durumunun özellikle ingilizce veya fransızca dil düzeyinin iyi düzeyde olması, bulunan kriterlerin en başında gelmektedir.

Kanada dünyanın çeşitli yerlerinden binlerce göçmen kabul eder. Göçmenlik politikası resmi olarak benimsemiş bir ülke oldugu için gerekli vasıflara sahip kişileri göçmenlik başvuruları son derece olumlu karşılanır.

Burada önemli olan kriter kişinin gerçekten Kanadanın aradıgı niteliklere sahip olup olmadıgı, çok iyi bir şekilde degerlendirilmesi , buna uygun olarak hazırlanmış bir başvuru dosyası, profesyonel bir şirket kanalı ile veya profesyonel düzeyde bilgi sahibi olan kişi tarafından hazırlanıp gönderilmesi gerekmektedir. Bir diger önemli husus ise göçmenlik politikası içerisinde özellikle 2015 yılında her meslek dalından kanada belli bir kotalar saptamıştır bu kotalar, dahilinde göçmen alımı yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Hangi Meslekler Yurtdışında Kolay İş Bulur başlıklı makalemizde 8 bin kişiye yurtdışında iş imkanı, avustralyada iş arıyorum ve İşkur hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Turan dedi ki:

    AHÇI BOLU AHÇILIK OKULU CEP TABLET PC BİLĞİSAYAR ELEKTRONİK CİHAZ BEYAZ EŞYA TEKNİKSİYEN VE TEKNİK SERVİS MOBİLYA KURULUMU
    RESSAM SULU BOYA PASTEL KARAKALEM YAĞLI BOYA

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.