Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kanada Göçmen Başvurusu 2015

Kanada Göçmen Başvurusu 2015

Kanada Vatandaşlık Başvurusu 2015

En çok göçmene kapılarını açan Kuzey Abd ülkesi Kanada, turistik amaçlı olarak gidenlerin de bile yaşamak istediği yerler arasında yer alıyor . Ülkede iş imkânları , yüksek yaşam standarları, iinsana verilen ölçüt , Türk yurttaşlarının da ülkeyi tercih etmelerinde faktör oluyor . Kanada, bilhassa öğrencilerin de okumak için tercih ettiği ortamlar sunuyor. Eğitimine Kanada’da süren çok sayıda Türk genci eğitim hayatından ardından da ülkede kalarak iş yaşamına atılmayı tercih etmekte

Ekonomik seviyeyi ile Amerika’yı bile sollayan Kanada’da göçmenlik müracaatı kabul edilen herkese ömür boyu yaşama hakkı tanınıyor. Ülkede işçi olarak çalışmaya başlayanla bile 3 sene ikamet ettiklerinde yurttaşlık alabiliyor. Hemen da Kanada pasaportu sahibi olabiliyor. Ülke vatandaşları ile eşit tercih etme ve seçilme hakkına da kavuşuyor.

Kanada, dünya çapında en hızlı vatandaşlık veren ülkelerden birisidir.

Ayrıcalıklı Kanada vatandaşı almak için işçi olarak gitmek isteyenlere çeşitli alternatifler sunuluyor. Evlilik yaparak, oturma izni alarak veya 3 yıl oturma süresini doldurarak Kanada’ya da vatandaşlık talebinde bulunabilirsiniz. Kanada’da oturma izni, yaşama ve çalışma izni de alabilirsiniz. Kanada’da kolay vatandaşlık almak için ise bu ülkenin de kendine özgü koşulları var.

Kanada vatandaşı olma şartları nedir?

Kanada’da kendi işinizi kurmak, girişimci olarak vatandaşlık almak için de yüksek gelir beyan etmeniz gerekli. 800 Bin dolar malvarlığı ya da serveti olduğunu Kanada Vatandaşlık ve Göçmenlik Bürosu yetkililerine belgelemeniz gerekiyor. Bu servetin en az 400 bin dolarlık kısmıyla Kanada’ya yatırım yapmanız isteniyor. Bu durumda vatandaşlık başvurunuz 3 yılı beklemeye gerek kalmadan değerlendirilmeye alınıyor.

. Kanada göçmenlerin işçi olarak çalışacağı bir çok iş fırsatları sunuyor. Ülkede balıkçılık, tarım, bilişim çok gelişmiş vaziyette .

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika’da 5000 Dolar Maaşla İş İmkanı başlıklı makalemizde Antarktika iş başvurusu, Antarktika ptt personeli alımı ve Antartikada Fayans Ustası hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.