Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İşsizlik Yardımı Nasıl Alınır ?

27 Ağustos 2015
İşsizlik Yardımı Nasıl Alınır ?

İşsizlik Yardımı Nereden Alınır

İşsizlik ödeneği alabilmek için en yakın Ülkemiz İş Kurumu birimi ya da İşkur web adresinden müracaat yapabilirsiniz . İşsizlik ödeneği için Ülkemiz İş Kurumu’na bizzat müracaatta bulunuluyorsa , kimliğin ibrazı gerekecektir . Müracaatta İşsizlik Ödeneği Talep Dilekçesi’nin doldurulması istenecektir . Bunun yakınında işveren aracılığıyla işçiye verilen bir İşten Ayrılma Bildirgesi ( İAB ) varsa , bu bildirgenin söz konusu kuruma verilmesi işlemlerin hızlanması bakımından önem taşımaktadır . Ayrıca bildirge olmadan da işsizlik ödeneği müracaatında bulunmak mümkündür .
Posta ile işsizlik ödeneği başvurusu yapılamamaktadır . İşsizlik ödeneği müracaatının www . iskur . gov . tr portalı üzerinden yapılabilmesi için işverenin sistemde kayıtlı olması gerekiyor . Aksi halde web üzerinden işsizlik ödeneği başvurusu mümkün olamayacaktır . Posta ile işsizlik ödeneği başvurusu yapılamamaktadır .

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.