Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İşsizlik Maaşı Kaç Ay Ödenir ?

21 Kasım 2015
İşsizlik Maaşı Kaç Ay Ödenir ?

İşsizlik Maaşı Kaç Ay Ödenir ?

Merhaba değerli okurlarımız İşsizlik maaşı başvuru tarihinden itibaren her ay sonunda ödenmeye başlanır. İşsizlik sigortasından yararlanma süresine gelecek olursak 600 gün adına prim ödenmiş olan sigortalı işsizlere 180 gün işsizlik sigortası ödenegi yapılır.

900 gün adına prim ödenmiş olan işsizlik sigortasından yararlanan kişilere 240 gün yani 8 ay 1080 gün ve üzeri prim ödenmiş kişilere toplam 300 gün yani 10 ay boyunca işsizlik sigortası maaşı ödenir.

İşsizlik sigortası ödenegi almaya devam edildigi sürece bu kişiler sağlık hizmetlerindende bakmakla yükümlü oldugu kişilerler birlikte yararlanmaya devam ederler.

Bir önceki yazımız olan Amerika Vize Mülakatlarında Neler Soruyorlar ? başlıklı makalemizde abd, amerika ve amerikan vizesi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.