Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İşkur’dan Kadınlara İş Garantili Kurslar

28 Temmuz 2015
İşkur’dan Kadınlara İş Garantili Kurslar

İşkur İş Garantili Kurslar

İŞKUR ve firmalar aralarında yapılmış olan anlaşmayla bayanların meslek sahibi yapılarak isdihdama kazanılmasına yönelik çalışmalara imza atıldı. İŞKUR işbirliğiğle Bakanlıklar, belediyeler ve sivil toplum kuruluşları da bayanların altın bilezik kazanmasına yönelik kurslar açılmasına destekledi . İŞKUR çatısı altında açılan isdihdam garantili kurslarla kursiyerlere aylık da ödenecek. Çeşitli branşlarda açılan kursları tamamlayan bayanlar Turkcell ve THY gibi anlaşmaya imza atan şirketlerde işe yerleştirilecek.

Kadınlara isdihdam garantili aylıklı kurs

Çalışma hayatından bayanların daha fazla yer almasına yönelik çalışmalar devam ediyor . İş hayatında kadın istihdamını artırmaya yönelik projelere İŞKUR, üniversite, sivil toplum , kamu, mahalli yönetimler ve reel sektörü içeren bir yenisi eklendi . Bu hedefle , İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi, istihdam ve girişimcilik merkezlerinde kadınlara özel kurslar düzenleyecek. Burada öğrenim alan bayanlar projeye ortak olan firmalarda işe başlayabilecekler.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.