Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Kurmak İçin Kredi Nasıl Alınır

26 Eylül 2015
İş Kurmak İçin Kredi Nasıl Alınır

İş Kurmak İçin Kredi Nasıl Alınır

Merhaba değerli okurlarımız Kredi başvurusu yaparken, öbür kredilerde olduğu gibi çalıştığı bankaya gidip gereken belgeleri ile projesini ya da yapmak istediği işi ifade eden , varsa geçmişte sektörel tecrübesini ve başarısını gösteren mali verilerini paylaşması gerekmektedir. Bankalar kredi verirken mali verileri göz önüne alarak kredi verirler.

Geçmişte  kullanmış olduğu kredilerde geri ödemelerde ne kadar sağlam oldugunu , bundan önce aldığı kredileri ne kadar düzgün geri ödeme yaptığını bankalar görebilir. Bankalar bu veriler doğrultusunda geçmiş ticari verileri inceleyerek size iş kurma kredisi verip vermeyeceğine karar verecektir.

İş kurmak için kredi almak talep eden girişimciye kredi verirken, kredinin müddetine , tutarına ve ödeme şekline göre karar verilir. Banka şirketin faaliyet göstermek istediği sektörü inceleyerek iş kurma kredisinin müddetine ve ödeme şekline karar verir. Bu kredi maaş geri ödemeli veya senelik geri ödemeli olabilmektedir .

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.