Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

HGS Sorgulama e-Devlet’ten Yapılabilecek

23 Haziran 2015
HGS Sorgulama e-Devlet’ten Yapılabilecek

Köprü ve otoyollardan hızlı ve kolay geçiş için hayata geçirilen HGS sistemi ile ilgili bilgiler e-devlet üzerinden sorgulanabilecek.

 

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile ilgili bilgiler artık e-devlet’ten sorgulanabilecek.

 

Türksat A.Ş. tarafından yapılan açıklamada PTT ile yapılan işbirliği sonucu sisteme ait bilgiler e-devlet üzerinden sorgulanabilecek. HGS kullanıcıları kimlik numaralarına ait hesap bilgilerini ve bakiye hareketlerini e-devlet sistemi üzerinden takip edebilecekler. HGS kullanıcıları kendi HGS hesaplarına ait HGS ihlal bilgilerine de e-devlet’ten ulaşabilecekler.

 

HGS kullanıcıları ihlalli geçişleri var ise son beş tanesini, HGS geçiş ücretini ve ihlal cezası ücretini sistem üzerinden görebilecekler. Sistem sayesinde HGS kullanıcıları ihlalli geçişe ait geçiş ücreti ve cezayı bakiyelerine yatırabilecekler ve geçiş ücretlerini cezaya girmeden ödeme imkanına sahip olacaklar.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

HGS Sorgulama e-Devlet’ten Yapılabilecek Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.