Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hasarsızlık İndirimi Nedir ?

Hasarsızlık İndirimi Nedir ?

Hasarsızlık İndirimi Nedir ?

Merhaba değerli okurlarımız Araç kasko ve poliçesinde prime etki eden en önemli husus indirimdir. Söz konusu olan indirim, sigorta şirketlerinde poliçe zamanlarını hasarsız şekilde geçiren sigortalıyı mükafatlandırma ve iyi olan müşteriyi sigorta sektörü içinde, kurumda tutmak için oluşturmuş oldukları sistemin parçasıdır.

Hasarsızlık indirimi nasıl kazanılmaktadır?

Hasarsızlık indirimi ev sigortalarında, zaruri trafik sigortalarında ve kaskoda uygulanır. Poliçenin ilk yılında sigorta şirketinden ödeme ve tazminat almamış sigortalı, önümüzdeki yılın poliçesinde hasarsızlık indirimi hakkından yararlanır. İndirim oranları sigorta şirketleri bazında çeşitlilik gösterir. Çoğunlukla % 30’dan başlayarak % 65 civarı çıkmaktadır. Hasarsızlık devam ettiği müddetçe her geçen yıl poliçeye ödenecek rakam aşağılara düşer.

 

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.