Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Eyüp Belediyesi İşçi Alımı 2015

28 Nisan 2015
Eyüp Belediyesi İşçi Alımı 2015

İstanbul’un turistik ilçesi Eyüp, Eyüp Sultan Camii, Türbesi Piyer Loti, gibi tarihi ve turistik alanları da içerisinde barındırıyor. Eyüp ilçesinin başarılı belediyesi yaz aylarında artan yerli ve yabancı turist ziyaretçileri nedeniyle personel sayısını arttırmak için ilana çıktı. Eyüp Belediyesi engelli ve eski hükümlü olmak üzere işçi alımı yapacak. İŞKUR’un Bayrampaşa Hizmet Merkezinde iş gücü istemi yayınlayan Eyüp Belediyesi, eski hükümlü ve engelli adayların işe alınacağını belirtti. Eyüp Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana başvuru süresi 10 gün olarak açıklandı. Eyüp Belediyesi işçi alım ilanına 07 Mayıs 2015 tarihine kadar başvuru yapılabilecek.Genel Şartlar

Adaylarda 2014 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçlarının geçerli olacağı ilanda belirtildi. 2014 EKPSS puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvurusu kabul edilen kişilere yazılı veya sözlü sınav uygulanacak. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, İşkur İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Eyüp Belediyesi İşçi Alım ilanına İŞKUR’un Bayrampaşa Hizmet Merkezinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı 2015 Kurumlar Arası Atama Kura başvurusu başlıklı makalemizde Kurumlar Arası Naklen Atama Kurası, Sağlık Bakanlığı ve sağlık bakanlığı Kurumlar Arası Naklen Atama Kurası hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Eyüp Belediyesi İşçi Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.