Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Erken Seçim Ysk Seçmen Sorgulama

28 Ağustos 2015
Erken Seçim Ysk Seçmen Sorgulama

Ysk Seçmen Sorgulama

Yüksek Seçim Kurulu , (YSK) 2015 erken seçimleri için hazırlıklarını bitirdi . Milletvekili Genel Seçimleri için geri sayım başladı diyebiliriz. Vatandaşlar seçimde oylarını kullanarak , milletvekili seçimlerini yapacaklar. Seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağı belirlendi . 2015 Genel Seçim’inde bireylerin nerede oy kullanacakları kesinleşti . YSK oy kullanılacak yerleri internet sayfasından da bireylerin erişimine açtı.

Eğer muhtarlıklardan seçimde oy kullanacağınız yerleri öğrenmediyseniz, anında webten sorgulama yapabilirsiniz. Nerede oy kullanacağım, diye merak edenler YSK seçmen sorgulama sayfasından oy sandıklarının yerini ve numarasını öğrenebilirler.

Nerede oy kullanacağım? Tıkla-Öğren!

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Erken Seçim Ysk Seçmen Sorgulama Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.