Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Erkek Kabin Memuru Fiziki Özellikleri Nasıl Olmalı ?

4 Kasım 2015
Erkek Kabin Memuru Fiziki Özellikleri Nasıl Olmalı ?

Erkek Kabin Memuru Fiziki Özellikleri Nasıl Olmalı ?

Merhaba değerli okurlarımız Her hava yolu şirketi kendine göre Erkek kabin memuru talep etmeyebilir Erkek kabin memuru çalıştırmaya karar veren havayolu şirketleri. Kendi standartlarına göre iş ilan sitelerinde veya internet sitesinden bilgilendirme yapabilmektedir.

Genellikle Erkek kabin memurları 170 ila 180 cm boylarında tercih edilir. Elbette kilo ile boy ölçüsü oranları ölçülü olmalıdır. Fiziki olarak görüntüsünde her hangi bir sorun olmamalı. Bakımlı ve Temiz olup giyimine son derece dikkat etmelidir.

Erkek kabin memurları bıyık ve sakal bırakamaz ve saçları uzun olamaz dış görünümü herzaman temiz ve düzgün olmalıdır. Kabin memurlarında Askerlik şartı aranmaz sadece Ertelenmiş olması gerekmektedir. Askerlik zamanı geldiginde Ücretsiz izine ayrılıp askerlik bitiminde görevine devam edebilir.

Bir önceki yazımız olan Ofis Çalışanları İçin Vucut Dili Teknikleri başlıklı makalemizde Beden dili nedir?, Beden dilinizi nasıl kullanmalısınız? ve Duruşumuz nasıl olmalı? hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Erkek Kabin Memuru Fiziki Özellikleri Nasıl Olmalı ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.