Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

En Uygun 2. El Araç Kredileri

30 Eylül 2015
En Uygun 2. El Araç Kredileri

En Uygun 2. El Araç Kredileri

Merhaba değerli okurlarımız Sene sonuna doğru kresi kullanarak araç sahibi olmak isteyenlerin sayısında çok fazla artış oldugunu söyleye biliriz. Yeni araçlar ve  ikinci el araçlar için bankalar çeşitli kampanyalar hazırlayarak kredi kullanmak isteyenlere en uygun taşıt kredisini vermeye çalışmaktadır. Sizlerde ikinci el bir taşıt almak istiyorsanız ve de nakit ihtiyacınız ver ise 2. El taşıt kredisi kullanarak ihtiyacınız olan otomobile sahip olabilirsiniz. Sizin de bildiginiz gibi bir çok banka taşıt kredisi vermektedir.

Bunlardan en uygunu ikinci el taşıt kredisi veren bankalar hangisidir bunları bilmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü bankalar ve finans kuruluşları diğer kredi hizmetlerinde olduğu gibi ikinci el araba kredisi için de birbirinden farklı faiz oranları ve masraf uygulamaktadır. Başta internet olmak üzere gerek çevremizden gerekse bankalardan yaptığımız araştırmalar neticesinde elde ettiğimiz verilere göre en uygun 2. El taşıt kredisi veren bankaları ve genel şartlarını sizler için araştırdık.

-Garanti Bankası 2. El Taşıt Kredisi: Garanti Bankası 2. El taşıt kredisi için müşterilerine 48 aya kadar vade imkaı sunuyor. Faiz oranı ise 24 aya kadar olan taşıt kredisi için % 1,06 iken 25 – 48 aya vade seçeneği için % 1,08 olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi: Aracın değeri 50 bin TL’ye kadar ise değerinin % 70’ine kadar; 50 bin TL üzerinde ise değerinin yarısı kadar kredi sunmaktadır. 48 aya kadar vadelendirebileceğiiz Vakıfbank 2. El taşıt kredisinde ister 3 aylık periyotlar halinde ister değişken taksit seçenekleri ile geri ödeme yapabilirsiniz. Faiz oranı ise % 1,09 olarak belirlenmiştir.

Ziraat Bankası 2. El Taşıt Kredisi: 2. El taşıt kredisi çekmek isteyen müşteriler için birbirinden cazip taşıt kredisi paketleri bulunmaktadır. En uygun 2. El taşıt kredisi için eğer kaskoyu da bankadan yaptırmak isterseniz % 1,09 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri olan paketi önerebiliriz.

Halkbank 2. El Taşıt Kredisi:48 ay vade ve % 1,24 faiz oranıyla 2. El taşıt kredisi alabilirsiniz. Üstelik kaskoyu Halkbank aracılığıyla yaptırırsanız faiz oranında kayda değer bir indirim alabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.