Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Ehliyetsiz Araç Kullanma Cezası Nedir ?

20 Ağustos 2015
Ehliyetsiz Araç Kullanma Cezası Nedir ?

Ehliyetsiz Araç Kullanma Cezası

Merhaba Sayın Okurlarımız Araç kullananların, trafiğe çıktıkları zaman ehliyetlerinin yanında olmaları gerekmektedir. Özellikle trafik kontrollerine takılan kişiler için ehliyetsizlik cezası oldukça fazladır. Ehliyetsiz araç kullanma cezası konusunda iki nokta bulunmaktadır. Buna göre ehliyeti olup da yanında olmayanlar ve ehliyeti olmadan araç kullananlar için iki farklı ceza uygulaması vardır.

Buna göre ehliyeti yanında olmayan kişilere verilecek olan ceza 172 TL olduğu gibi ehliyeti olmadan araç kullanan kişilere 1462 TL ceza verilmektedir. Verilecek olan cezalar, çevirme sırasında direk araç sürücülerine kesilmektedir. Alınan trafik cezalarını online olarak da ödeyebilir ya da kurumlar üzerinden ödeme yaparak kapatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ehliyetsiz Araç Kullanma Cezası Nedir ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.