Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Cumhurbaşkanlığı Saray Turu Tıkla-İzle

4 Ağustos 2015
Cumhurbaşkanlığı Saray Turu Tıkla-İzle

Cumhurbaşkanlığı Sarayı Görünümü

Başkette Beştepe’de bulunan Cumhurbaşkanlığı Sarayı dilediginiz anda bilgisayar başında tek tıkla gezilebilecek. sarayı gezme imkanı olmayanlar da webten sanaltur yapabilecek. Artık sadece  bir tık uzakta olan Cumhurbaşkanlığı Sarayı bakalım bahsedildiği kadar büyük ve ihtişamlı mı, izleyin kendiniz karar verin.

Beştepe‘de inşaa edilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı gidip gezemeyenler için sanal tur hizmete sunuldu. Bugüne dek birçok saray, tarihi eser gibi merak edilen özel yerlerin 360 derece panoramik sanal tur ile gezilmesine imkan tanınıyor. Aynı yöntem ülkemizin simgesi olan Beştepe’deki saray için de erişime açıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın tüm bölümlerini izleyenlere sunan 360 derece panoramik sanal tur, Cumhurbaşkanlığı kurumsal İnternet sayfasında yer aldı. Cumhurbaşkanlığı Sarayı artık 360 derece panoramik sanal tur ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Yurt içinden ve dışından çok sayıda misafire ev sahipliği yapan Cumhurbaşkanlığı Sarayı, panoramik sanal tur uygulaması ile artık erişime açıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resmi konuklarını ağırladığı olarak nitelendirdiği Cumhurbaşkanlığı Sarayı, sanal turla saraya Türkiye’nin ve dünyanın her yerindenbir tıkla ulaşılabilecek.

Cumhurbaşkanlığının kurumsal İnternet sayfasında yapılan güncelleme ile sanal tur hizmete sunuldu. Sanal turda Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın “ana tören alanı”, “ana bina”, “portreler”, “çok amaçlı salon”, “basın salonu”, “kış bahçesi”, “konferans salonu”, “fuaye”, “heyetler arası salon”, “kabul salonu”, “bekleme salonu”, “yemek salonu”, “havuzlu bahçe”, “idari bina”, “personel odası” ve “toplantı odası” gibi bölümlerini gezmek mümkün olacak. Ayrıza ziyaretçilere saray hakkında kısa bilgiler de veriliyor. 360 derece sanal tur, Adobe Flash desteği olan ve iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda da kullanılabilecek.

SANAL TUR İÇİN TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.