Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

CİMER (Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi) Kuruluyor

12 Haziran 2015
CİMER (Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi) Kuruluyor

Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) vatandaşların birçok şikayet ve sorununun çözümü için çok kullanılan sistemlerden biri haline geldi. Vatandaşlar her konudaki şikayetlerinin çözümü ve talepleri için BİMER’i kullanıyorlar. BİMER üzerinden yapılan şikayetler kısa sürede çözüme kavuşuyor. BİMER’in bu kadar çok kullanıloması nedeniyle vatandaşlara yeni bir çözüm platformu daha kurulması için çalışmalar başlatıldı. Başbakanlık’tan sonra Cumhurbaşkanlığı için de İletişim Merkezi kurulması için start verildi. Vatandaşlar şikayet ve taleplerini en yetkili kuruma direkt olarak iletebilecekler.

CİMER (Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi) Kuruluyor

CİMER (Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi) bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile hayata geçiriliyor. Bu platform sayesinde vatandaşlar şikayet ve önerilerini Devletin zirvesine iletebilecekler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, talimat verdiği CİMER, şikayet ve önerilerin iletildiği bir birim olacak.

2006 yılından beri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kurdurduğu BİMER’e şimdiye kadar 5 buçuk milyondan fazla başvuru yapıldığı açıklandı. Bu siztemin benzerinin şimdi de Cumhurbaşkanlığı sarayında da kurulması için talimat verildi.

BİMER aracılığı ile vatandaşların her türlü talep, şikayet, ihbar, görüş ve önerilerini direkt Başbakanlığa ve Başbakanlık aracılığıyla ilgili mercilere ulaştırabiliyorlar. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kurulacak iletişim hattı da vatandaşların, istek, şikayet, ihbar ve fikirlerini Cumhurbaşkanlığı’na da iletebilecekleri bir yer olacak. CİMER’e internet, telefon, faks ve mektup aracılığı ile başvuru yapılabileceği belirtildi. CİMER’e Türk vatandaşları dışında, yurt dışında yaşayan gurbetçilerin ve sorunu olan turistlerin de başvuru yapabileceği duyuruldu. CİMER web sitesi, iletişim bilgileri kesinleştiğinde vatandaşlarla paylaşılacak.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

CİMER (Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi) Kuruluyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. ahmet Kete dedi ki:

  İş imkanı nevarsa Şanlıurfa
  Ceylanpınar tigem

 2. is imkani istiyorum mardinin midyat ilcesine oturuyorum numaram05415575971 dedi ki:

  Ic veya yardim istiyorim adim erşan doğan ewliyim 1 cocuk babadiyim ihtiyaclarimi karsilayamiyorum litfen is veya yadim destegini bekliyorum gereyini arz ederim……??

 3. hakan dedi ki:

  iş sizm iş istiyorum iş veya destek lütfen yardım cı olun iş versenız de vermesenız de akp ölene denk akp numaram 05452169248 lütfen yardım cı olun emal kollan mıyom

 4. Canan TAŞKIN dedi ki:

  Defalarca kez başvuru yaptım dönüş yapmıyorsunuz.
  İş istiyorum yardımcı olur musunuz

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.