Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

BOTAŞ Ankara İşçi Alım İlanı 2015

14 Mayıs 2015
BOTAŞ Ankara İşçi Alım İlanı 2015

Ülkemizde petrol boru hatları alanında faaliyet gösteren BOTAŞ, Ankara için işçi alım ilanı yayınlandı. Doğalgaz sektöründe faaliyet gösteren kurum gaz ithalat, ihracat, depolama, dağıtım, toptan satış, LNG ticareti, petrol dağıtımı alanında da rakipsiz olmanın verdiği bilinçle ihtiyaçlar oldukça personel alımları için ilan yayınlıyor. Ülke ekonomisine katkı sağlayan kurum, faaliyet alanlarında iş imkanları sunmaya devam ediyor.

BOTAŞ, İŞKUR’un Çankaya Hizmet Merkezi biriminden işgücü talep etti. BOTAŞ Ankara teşekkülünde görevlendirmek üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

BOTAŞ Boru Hatları AŞ.

İşkur aracılığı ile yayınlanan BOTAŞ Ankara iş ilanı için son başvuru tarihi 25 Mayıs 2015 olarak belirtildi.

Genel Şartlar ve Notlar

BOTAŞ Ankara teşekkülünde bilgisayar mühendisi pozisyonunda görevlendirilecek olan adayların 2014 KPSS P3 60 puanı olması şartı bulunuyor. Erkek adayların askerliğini yapmış olması, en az 1 yıl Oracle Veritabanı veya MS SQL Server ile uygulama geliştirmiş SQL tecrübesi olduğunu belgelemesi, 1 YIL Java ile web tabanlı uygulama geliştirme tecrübesine sahip olması, Java Script, CSS, HTMLS, JQUERY ile uygulama geliştirebilmesi, bir projede web service geliştirmiş olduğunu belgelemesi gibi şartlar aranmaktadır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, 25 Mayıs tarihine dek Çankaya Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

BOTAŞ Ankara İşçi Alım İlanı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.