Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bir Hafta Kurs İle 15 Bin Lira Maaş

13 Ocak 2016
Bir Hafta Kurs İle 15 Bin Lira Maaş

Bir Hafta Kurs İle 15 Bin Lira Maaş

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olabilmek için Üniversitelerin her hangi bir bölümünden 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olması gerekmektedir. Sonrasında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yetki verilen eğitim kurumlarından 49 saat süren Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimini tamamlayıp yapılacak olan sınavdan en az 70 puan almış olmak gerekmektedir. Yine bu sınavdan 80 puan almış olan adaylar eğitici olma hakkına sahip olurlar.

ADR Antlaşması, sonrasında tehlikeli madde taşıyan paketleyen ve Tanker üreticisi firmalar için yaptırımlarlar getirilmiştir. ADR anlaşmasına göre Güvelik Danışmanın niteliğine ilişkin bilgilerle birlikte TMGD eğitiminin içeriğine dair bilgiler bulunmaktadır.

Uluslar arası anlaşmalar ile Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı’nın görevi, tehlikeli madde nakliye sürecinde firmaların yapmakta olduğu işlemleri çevreye ve insanlara güvenli ve zararsız bir şekilde yerine getirmeleri için firmalara yardımcı olmaktır.

TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Yüksek Maaşlı Maslekler 2016 başlıklı makalemizde 2016 yeni meslekler, Çok kazandıran meslekler 2016 ve İyi kazandıran meslekler hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.