Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

BESYO Mezunlarına Bin 500 Kadro verilecek

4 Haziran 2015
BESYO Mezunlarına Bin 500 Kadro verilecek

Spor Bakanı Kılıç‘tan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO)mezunlarına kadro verileceği duyuruldu. BESYO mezunu olan bin 500 kişiye kadro verilecek. Kadro müjdesini duyan BESYO mezunları şimdi tarihi beklemeye başladı. Spor Bakanından verilen kadro müjdesi spor ve beden eğitimi öğretmeni adaylarını heyecanlandırdı. Atama bekleyen BESYO mezunları şimdi tarihin de açıklanmasını beklemeye başladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Maliye Bakanlığı’ndan bin 500 atama yapmak için kadro taleplerini açıklayarak BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu) mezunlarına müjde verdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bin 500 atama talebini Maliye Bakanlığı’na iletti. BESYO mezunlarına müjde veren bakan tarihi açıklamadı.

TRT’de konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, BESYO mezunlarına bin 500 atama müjdesi verdi.

Bakan Akif Çağatay Kılıç, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunlarını kadro beklentilerini sosyal medyadan takip ettiğini belirtti. Bu sese kulak vermek için, bin 500 atama yapabilmek için Maliye Bakanlığı’ndan kadro istediklerini belirtti. Maliye Bakanlığı onayladığında atamalar yapılacak.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

BESYO Mezunlarına Bin 500 Kadro verilecek Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.