Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

ATV Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu

7 Haziran 2015
ATV Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu

Ekranların fenomen olan yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?” uzun yıllardır bitmeyen ilgi ile izlenmeye devam ediliyor. Uzun yıllar Kenan Işık tarafından sunulan yarışma hala izlenem rekorları kırıyor. Kenan Işık rahatsızlanınca bir süre sanat dünyasından farklı isimler tarafından sunularak devam ettirilen yarışma şimdi Selçuk Yöntem’in sunumuyla ekranlara geliyor.

Yılların tiyatrocusu Selçuk Yöntem tarafından da başarıyla sunulan yarışmanın para ödülleri herkesin ilgisini çekiyor.

Dünyanın en çok izlenen ve para kazandıran yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster‘ ekran başındakileri de etkisi altına alıyor. Ekran başında soruları bilerek, ben de bu kadar para kazanırdım diyenler hemen başvuru formunu dolduruyor. Şans ve bilginin eşit etki ettiği yarışmada toplam 12 soru soruluyor.
Yarışmacılara 4 joker ve 2 baraj hakkı sunuluyor. Baraj sorularını doğru cevap verenlerin o ana kadar kazandığı para kendilerinin oluyor. Her ne kadar 12. soruyu da doğru yanıtlayıp tam 1 Milyon TL ödülü kazanmak hayal olsa da yarışmadan eli boş dönen çok az oluyor. Eğer paraya ihtiyacınız varsa, bilgi ve şansınıza güveniyorsanız hemen siz de ayrışmaya başvuru yapın. ATV yetkilileri daha önce başvuru yapan adayların başvurularını yenilemesini öneriyor. Siz de yeni bir katılım formu doldurup, şansınızı arttırın.

Milyoner olmak için soruları doğru yanıtlayın…

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.