Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Araç Muayeneleri Ne Zaman Yapılır ?

24 Ağustos 2015
Araç Muayeneleri Ne Zaman Yapılır ?

Araç Muayeneleri Ne Zaman Yapılır ?

Sıfır otomobiller için araç maueyenesi, araç tescil tarihinden itibaren 3 yıl süreyle geçerlidir. 3 yıl sonunda araç muayene istasyonlarında yaptırazağınız araç muayene sonrası , bir sonraki araç muayene tarihi ruhsata işlenir. Dolayısıyla araç ruhsatınızda bir sonraki araç muayene tarihiniz mevcuttur.

Araba muayeneleri kaç senede bir yapılır, ne sürede yapılır. Sıfır Otomobil, minibüs, kamyonet, arazi taşıtı, römork araç muayeneleri 3 yılda yapılır, daha sonraki her 2 yılda bir yapılır. Sıfır Traktör, Motorlu Bisiklet, Motosiklet araç muayeneleri de 3 yıl sonunda yapılır, hada sonraki muayeneler 2 yılda bir yapılmalıdır. Otobüs, Kamyon, Çekici ve Tanker 0 ve 2. el araçlar için muayene her yıl zamanında yapılır.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.