Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

AÖF Final Sınavı Giriş Yerleri açıklandı

16 Mayıs 2015
AÖF Final Sınavı Giriş Yerleri açıklandı

Açık Öğretim öğrencilerini yine bir sınav heyecanı bekliyor. AÖF final sınavıtarihlerinde değişiklik yapılmıştı. 23- 24 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan AÖF Final Sınavı giriş yerleri belli oldu. 2015 final AÖF sınav giriş yerleri anadolu.edu.tr adresinde erişime açıldı. Öğrenciler sınav giriş yerlerini öğrenmek için sisteme T.C numarası ile giriş yaparak öğrenebilecek. AÖF final sınavı ise 7 Haziran 25. Dönem seçimlerinden dolayı 23-24 Mayıs tarihlerinde yapılacak. Sınana katılacak adaylar sınav giriş belgesinin çıktısını alarak sınava katılabilirler.

23-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan AÖF Final Sınavı Giriş yerlerini yukarıdaki bağlantıdan kontrol edebilirsiniz. AÖF sisteminde kayıt yaptıran veya kayıtlı olup kayıt yenileten öğrenciler bir öğretim yılında sorumlu olduğu derslerden ara ve yıl sonu sınavlarına katılır. Yıl sonu sınavında düşük not alan öğrenciler bütünleme sınavına girerler.

Öğrencilerin sistemde belirlenen notları alması gerekir. Öğrencinin sınavlarda aldığı notların, belirlenen bu standartlarda olması gerekmektedir.

Dönemlik-Kredili Sistem

Kredili sistem olarak uygulanan sistem, ders geçme, kredili sistem, bireyselleştirilmiş sistem, seçmeli sistem gibi adlarla tanımlanır. Kredili sistemin özelliği öğrenci merkezli olmasıdır. Bu sistemde her öğrencinin her dersten aynı ölçüde başarılı olması beklenmez. Öğrenciler, ilgileri, yetenekleri, amaçları ve beklentileri doğrultusunda kendi kendi sorumluluğunda derslerden değerlendirilir.

AÖF Final Sınavı Giriş Yerlerini öğrenmek için Tıklayınız!

AÖF 2015 SINAV TARİHLERİ:

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 24 – 25 Ocak 2015

Bahar Dönemi Ara Sınavı 25 – 26 Nisan 2015

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 6 – 7 Haziran 2015

2014-2015 Tek Ders Sınavı 12 Temmuz 2015

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

AÖF Final Sınavı Giriş Yerleri açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.