Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Amerika Vize Mülakatlarında Neler Soruyorlar ?

19 Kasım 2015
Amerika Vize Mülakatlarında Neler Soruyorlar ?

Amerika Vize Mülakatlarında Neler Soruyorlar ?

Merhaba değerli okurlarımız Öncelikle zamanında orda olmanız gerekmektedir. Onun dışında tabiki burda şu etkeni asla unutmamak gerekir. Siz mülakattaki görüşmeye bu ülkeye yapacagınız seyehat sonunda her hangi bir yasa dışı kaçak yolla orada kalmak veya orda çalışmak talebinde bulunmayacagınıza inandırmanız gerekiyor.

Bunun içinde tabiki kılık kıyafetinize biraz özen göstermelisiniz. Çok paspal olmayıp ona göre bir düzende gitmenizde fayda var. Sorulara açık net kısa ve hızlı cevaplar veriniz. Sorulan sorunun karşısında düşünme bekleme süresini geçirdiginiz anda vereceginiz cevabın şüpheli oldugunu görürler.

Zaten sorulacak sorular üç aşagı beş yukarı bellidir. Niye gidiyorsun, Niçin gidiyorsun nekadar kalacaksın. Orda tanıdıgın birisi varmı veya yaşayan bir akraban varmı gibi sorular sorulacaktır. Bunları mümkün oldukça kısa net kendinize güvenerek gayet rahat cevaplar vermeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan SGK Tüp Bebek Masraflarını Karşılarmı ? başlıklı makalemizde anne ve çocuk, aşılama ile bebek sahibi olma ve SGK tüp bebek tedavisinin ne kadarını karşılar? hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Amerika Vize Mülakatlarında Neler Soruyorlar ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.