Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Alo Tapu Hattı Nedir

25 Ağustos 2015
Alo Tapu Hattı Nedir

Alo Tapu Hattı

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz Bakanlığın çağrı merkezi ALO 181’e dahil olmak üzere edilen tapu hattıyla, vatandaşa ek olarak modern , etkili ve profesyonel hizmet verilmesi hedefleniyor . İnternet üzerinden online alınabilen randevu talepleri artık çağrı merkezinden de alınabilecek. Bakanlık, “Alo Tapu Hattı” ile “Online Randevu Sistemini” entegre ederek tek merkezden yönetilmesini amaçlıyor .

7/24 hizmet verecek olan Çağrı Merkezi ile bütün işler tek birimden yönetilecek. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün profesyonel bir yapıyla vatandaşlara hizmet vermesi imkanı sunulacak . Telefonla ek olarak pratik randevu alan vatandaşlar , gereksiz beklemeler nedeni ile birimlerdeki yığılmalardan etkilenmeden işlemlerini ek olarak çabuk ve emniyetli biçimde yapabilecek. Çağrı Merkezi’nden elde edilen veriler , kurum stratejilerinin belirlenmesinde değerlendirilecek.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.