Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Personel Alıyor

Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Personel Alıyor

Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Personel Alıyor

Merhaba değerli okurlarımız Vakıfbank, Akbank, Ziraat, Finansbank gibi büyük bankalar bir çok pozisyonda personel alıyor. Bankaların personel alım ilanları, Akbank, Vakıfbank, Ziraat, Finansbank iş ilanları nerede yayınlanıyor, Akbank, Vakıfbank, Ziraat, Finansbank gibi bankalarda çalışmak için hangi şartlar gerekiyor, birçok detay haberimizde.

Vakıfbank kaç kişiyi istihdam edecek?

 

Türkiyenin en büyük bankalarından biri olan Vakıfbank. Her yıl binlerce kişinin çalışmak için başvuruda bulunduğu banka personel alımları heyecanla beklenen büyük bankalarımızdan biridir. Türkiye genelinde 893 şubesiyle hizmet veren Vakıfbank yeni dönem istihdam planını kamuoyu ile paylaştı.

Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan tarafından yapılan açıklamaya göre 800 personel alınacağı kesinleşmiş oldu. Kurum bünyesinde 14 bin 900 kişiyi istihdam eden Vakıfbank, yeni açacağı 7 şube için personel alımı yapacak. 2016 yılına girmeden önce tamamlanması beklenen personel alımlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız http://www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127 adresine giderek özgeçmişinizi eklediğiniz formu doldurmanız gerekiyor. Vakıfbank istihdam edeceği 800 kişide belirli özelliklerin bulunmasını talep ediyor. Kurum içinde düzenlenen yazılı ve mülakat sınavlarını başarıyla tamamlamanız halinde başvurunuz onaylanıyor ve iş başı yapabiliyorsunuz.

Akbank Personel Alımı

Ülkemizin en değerli seçilen bankası seçilen Akbank bu yılda personel alımlarına devam etmektedir. 2015 yılında birçok kişiye iş vermiş olan banka Haziran ayından sonrada alımlarına devam ediyor. Senenin 365 günü alımlarını açan ve yükselterek devam eden Akbank her geçen gün yeni alımlarla karşımıza çıkıyor. İnternete ilanlarını veren ve her geçen gün artırmaya devam eden Akbank yine birçok kişiye iş sağlayacak.

Akbank personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için verildi bilemiyoruz ancak; alım konusunda cömert olan Akbank oldukça fazla alım yapacak gibi duruyor. Özellikle de büyük illerde alımlarını daha fazla yapacak olan banka alımlarda hangi pozisyonlara öncelik veriyor.

Akbank personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız da aşağıda verdiğimiz ilanları inceleyebilirsiniz.

– Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi,
– Müşteri Bildirimleri Analiz Yönetici Yardımcısı,
– Nakit Yönetimi Kurumsal Satış ve Pazarlama Yön.,
– Gişe Yetkilisi,
– Dış Ticaret Satış ve Pazarlama Yönetici Yardımcısı.

Akbank personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bunlarla yapılacak olup, bunların haricin de birçok ilan bulunmaktadır.

Finans Bank Personel Alımı

Finansbank yapılan yeni alımlar doğrultusunda yılın farklı dönemlerinde toplu alımlar yapıyor.Diğer taraftan, ihtiyaçlar doğrultusunda yıl içerisinde münferit alımlar da gerçekleştirilmektedir. 2015 Finansbank iş ilanlarını güncel olarak haberimizden takip edebilirsiniz.

Üniversite mezunlarından belirli birimler ve pozisyonlarda bölüm tercihi yapılmakla birlikte, genel olarak bölüm tercihimiz bulunmamaktadır. İşe alımı yapılan çalışanlarımıza iş alanları doğrultusunda eğitimler verilmektedir.

Direkt Satış ve Güvenlik Görevlisi pozisyonlarına lise mezunu alımı gerçekleştirilmektedir.

Giriş pozisyonlarına yönelik yapılan alımlarda farklılık gösteren genel yetenek sınavları, yabancı dil sınavları ve yetkinlik envanteri uygulanmaktadır. Sınavda başarılı olan adaylarımızla grup mülakatlar ve/veya birebir mülakatlar gerçekleştirilmektedir. Deneyimli pozisyonlarda ise kişilik envanteri uygulanmakta, ardından İnsan Kaynakları ve ilgili iş kolu ile birebir veya panel mülakatlar gerçekleştirilmektedir.

Kadro ihtiyaçları doğrultusunda farklı dönemlerde deneyimli eleman alımı yapılmaktadır.

Adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olmaları ve alanlarında deneyim sahibi olmaları gereklidir. Adaylarda pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak koşulu aranmaktadır.

Bir önceki yazımız olan YapıKredi Bankası Döviz Piyasaları Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Personel Alımları, Banka Personel Alımları 2015 ve Banka Sınavları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank Personel Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.