Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

2015 Özel Yurt Ücretleri Ne Kadar ?

14 Ağustos 2015
2015 Özel Yurt Ücretleri Ne Kadar ?

Özel Yurt Ücretleri Ne Kadar ?

Üniversite kayıtlarının bitmesiyle velilerin ve öğrencilerin yurt arayışları başladı. Üniversiteyi başka şehirlerde okuyacak olan öğrencilerin en büyük problemi olan barınma, bütçedeki en büyük payı alıyor. Barınma masrafını azaltmak isteyen aile ve öğrencilerin tercihi ise Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı yurtlar var. Ancak bu yurtlarının kontenjan sayısı yeterli olmadığı için bazıları da özel yurtlara kayıt olmak zorunda kalabiliyor. Peki, özel yurtlara kayıt yaptırmayı düşünenler için özel yurt ücretleri ve fiyatları hakkında kısa bir araştırma yaptık. İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir’de özel yurt fiyatları kaç lira, detaylar haberimizde.

2015 özel yurt fiyatları ne kadar?

Üniversite eğitimi görecek olan adayların zorlu maratonun sonrasında üniversite kayıtları 3-7 Ağustos arasında gerçekleşti. sona erecek olan kayıt işlemleri sonrasında öğrencileri barınma telaşı sardı. Maddi olanakları iyi olan aileler çocuklarının rahat için özel yurtları tercih ediyorlar. Özel yurtlarda kalmak isteyen öğrenciler için özel yurt fiyatlarını araştırdık. Özel yurtlarda ücretler aylık 330 liradan başlayıp yurdun konforuna göre değişiyor. Vakıf üniversitelerinde ise 9 aylık yurt ücretleri 3 bin 900 lira ile 12 bin lira arasında değişiyor.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.