Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

2015 AÖF Final Sınavı Sonuçları

26 Mayıs 2015
2015 AÖF Final Sınavı Sonuçları

Açıköğretim öğrencileri 23-24 Mayıs 2015 tarihinde sınav heyecanını yaşadılar. Hafta sonu yapılan Açıköğretim Final Sınavları da tamamlandı. Adayların merak ettiği sınav soruları da erişime açıldı. Şimdi adaylar merakla sonuçların açıklanmasını beklemeye başladı. Bakalım sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF henüz sınav sonuçlarının açıklanma tarihi ile ilgili açıklama yapmadı.

23-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen Açıköğretim 2015 Final sınavları tamamlandı. Bu sınavlarda ter döken Açıköğretim öğrencileri şimdi merakla sonuçları beklemeye başladı.

Türkiye’nin 81 ilinde yapılan AÖF Final sınavlarına milyonlarca öğrenci katıldı. Sınava katılan öğrenciler, sosyal medyada ve bazı forumlarda soruların zorluğundan yakındı. Sınavlara ilişkin eleştirilerin çoğuda Özellikle İstanbul’da yaşayanlar için her oturumun farklı okullara verilmesiydi. İstanbul gibi trafik sorunu olan bir şehirde farklı okullara ulaşmak için zaman sıkıntısı yaşadıklarından şikayet ettiler.

AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak diye merak edenler için, 18 – 19 Nisan tarihleri arasında yapılan Bahar dönemi vize sınavlarının sonuçların 11 gün sonra açıklandığını hatırlatalım. Öğrenciler 2015 AÖF Final Sınav sonuçlarının da ortalama 10 gün içinde açıklanacağını tahmin ediyor.

Her hangi bir sürpriz yaşanmazsa ortalama sınav sonuçları açıklama süresi yine 10 gün olacaktır. Bu mantıkla 2015 AÖF final sınav sonuçları 4 Haziran 2015 Perşembe günü yada 5 Haziran 2015 Cuma günü açıklanması bekleniyor.

2015 Açıköğretim sınav sonuçları açıklandığında www.iskurr.gen.tr sitemizden de sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Personel İşçi Alımları 2015 başlıklı makalemizde Enka İnşaat 2016 İş İlanları, Enka İnşaat 2016 İşçi Alımı ve Enka İnşaat Yurdışı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.