Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İzmir Ek İş Veren Firmalar 2017

İzmir Ek İş Veren Firmalar 2017

İzmir Ek İş İlanları 2017

Turistik bakımdan olduğu kadar ticaret hacmi bakımından da ülkemizin ender şehirlerinden olan İzmir’in nüfusu itibariyle ana işlerin yanı sıra ek işlere ihtiyaç duyulmasını sağlamıştır. Ülkemizden olduğu kadar dünyanın diğer ülkelerinden de turist çeken şehrin bu yüzden pahalı olduğu dikkat çekiyor. Her şeyin ateş pahası olduğu bu şehirde ana işin yanında ek işlerle uğraşmayan ailelerin çok daha güzel bir yaşam elde ettikleri söylenemez. Yaşam kalitesi bakımından üst düzey bir yaşam bekleyen insanların birden fazla işle uğraşması günümüzde şart.

İzmirde Ek İş Veren Firmalar

İnternet ortamı üzerinde ilgili kelime grupları ile yapacağınız araştırmalarda istediğiniz alanda ek iş veren firmalarla karşılaşmanız mümkün.

İzmirde Eve Ek İş Veren Firmalar 2017

Ev ortamı içerisinde oturduğunuz yerden yapacağınız işlerle para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Özellikle hanımlar için uygun olan ev işlerinin ekonomik anlamda rahatlatarak insanları mutlu ettiği biliniyor. Bu bakımdan İzmir genelinde evden yapılabilecek işler sıklıkla araştırılıyor.

İzmir Ek İş İmkanı

İzmir’in nüfusu ve gelişmişliği itibariyle her türlü alanda üretim gerektiren bir şehir olması ve firmaların üretimlerde zorlanmaya başlamasıyla birlikte çeşitli ek işler yaratarak insanlara kazanç fırsatları yarattıkları biliniyor. Böylesi bir ortamda da ek iş imkanı bakımından oldukça zengin seçenekler mevcut.

İzmir Ek İş İlanları 2017

Kullandığınız arama motoru üzerinden yapacağınız basit bir araştırma ile şehir genelinde ek iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Özellikle içinde bulunduğumuz yılda açılan ilanları incelemeniz geçerli bilgilerle karşılaşmanızı sağlayacaktır.

İzmir genelinde yaşayan insanların günlük yaptıkları işten elde ettikleri gelirin dışında gelirlere ihtiyaç duymaları çeşitli ek işlere yönelmelerine neden olmuştur. Eve iş veren firmaların daha çok kadınlara hitap ettiği ancak; erkeklerinde ihtiyaç duymaları halinde bu işleri ev ortamında yaptıkları biliniyor.

Bir önceki yazımız olan Evde Dekoratif Yastık İşi 2017 başlıklı makalemizde 2017 ek iş ilanalrı, evde dekoratif yastık işi ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İzmir Ek İş Veren Firmalar 2017 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Zeliha dedi ki:

  İzmir evde ek iş istiyorum

 2. Rojbin dedi ki:

  Trcrubeliyim yeten kli ve becrikliyim grup halindeyiz meil adresimde gecici sorun oldu ulasabilirsiniz

 3. Hasan dedi ki:

  İzmir’de oturuyorum ek iş arıyorum ulaşırsanız sevinirim

 4. Bahar Ekici dedi ki:

  İzmir buca da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. 4 kişiyiz. Zamanında teslim ederiz.

 5. Meltem dedi ki:

  İzmir Karşıyaka’da oturuyorum evlenicem ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 6. Serinay dedi ki:

  Menemen de oturuyorum yardımcı olur musunuz ?

 7. GÜLÇİN dedi ki:

  mrb izmir altındağda ikamet ediyorum evde paket işi yapmak istiyorum 4 kişiyiz deneyimliyiz hızlı ve pratik kişileriz en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim saygılarımla…

 8. Serap dedi ki:

  Merhaba ben İzmir Bornova’da oturuyorum Hafta içi ve hafta sonu mesai sonrası ek iş yapmak istiyorum. Ev adresime göndereceğiniz bir iş yapmak istiyorum. Teşekkürler mail adresime bilgi verirseniz memnun olurum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.