Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Evlerde Turşu Yaparak Para Kazanmak

Evlerde Turşu Yaparak Para Kazanmak

Evde Turşu Yaparak Para Kazanmak,

Merhaba değerli okurlarımız  Neredeyse hepimiz sebze ve meyvelerle turşu yapabilmekteyiz. Bunların içinde çok tüketilen turşuların başında salatalık ve kornişon yani küçük salatalık turşusudur bunların yanında lahana turşusu,acı ve tatlı biber turşusu ve karışık turşularda bolca tüketilmektedir

Evde turşu yapmak, neredeyse herkesin yapabileceği basit işlerden biridir, bu konuda yetenekli olanlar vardır ki, aynı malzemeyi kullansalar dahi, yaptıkları turşular diğerleri ile aynı olmaz. Turşunun hazırlanmasında seçilen malzemeler, bu ürünlerin temizlenmesi, haşlanması, dinlendirilmesi, turşu suyunun hazırlanması, turşunun bekletileceği zaman gibi önemli noktalar evde yapılan turşuların lezzetli olması sağlayan önceliklerdir.

Evde hazırladıgınız turşuları, öncelikle yakın, tanıdıklarınıza, eş dosta,  daha sonra bu işi yapan firmalara satabilirsiniz. Tabi, firmalara satabilmeniz için mevzuatta belirtilen belgeleri almanız ve turşularınızı hijyenik ortamda yapmanız gerekmektedir. Pazarlarda, marketlerde ve bazı işyerlerinde açık turşular satıldığını görürüz. Evde turşuyaparak para kazanmak için, turşularınızı alan firma veya şahıslara, turşunun kalitesi ve hijyenik ortamda hazırlandığı konusunda yeterli güveni vermeniz gerekmektedir. Kimse açıkta satılan, ne olduğu belli olmayan bir turşuyu almak istemez.

Bir önceki yazımız olan Evde örgü yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde 2015 ek iş, 2015 evde iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Evlerde Turşu Yaparak Para Kazanmak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Döndü can dedi ki:

    Evde turşu yapabilirim

  2. Saime dedi ki:

    Benim tursum çok messur çok güzel tursuyaparim ben yapıp satiyorum müşterilerin çok memnum banaulasin sehmiran@gmail.com

  3. Saime dedi ki:

    Ben Saime imelli yanlış yazdım doğrusu bu sehmiran24@gmail. Com buradan ulaşın bana

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.