Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Evde Yapılabilecek İşler 2017

Evde Yapılabilecek İşler 2017

Evde Yapılabilecek İşler

İnsanların çoğu pek çok şartlardan dolayı çalışmak zorunda kalırlar ama bazen bebeklerini, çocuklarını bırakabilecekleri kimselerinin olmamasından yada başkaca ailevi sorunlarından dolayı dış mekanlarda çalışamamaktadır. Ama bu durum çalışmaya engel değildir, bazı işler ev ortamını rahatlığında da yapılabilir, evde yapılan işler özellikle ev hanımlarına hitap eder. Ancak beyler içinde evlerinde yapabilecekleri ekstra işlerde vardır.

Evde Çalışıyorum

Evde çalışmak olur mu demeyin bir işi bitirmenizi sinden bekleyen birisi var mı? var, emek ve zaman harcıyor musunuz? evet, birde bunlar için ödeme alıyor musunuz? evet, o zaman çalışıyorsunuz demektir. Paketleme, sabun ve benzeri doğal objelerin yapımı, anket doldurma yada reklam izleme gibi işleri evinizde rahatlığında yapabilirsiniz, çalışıyor musunuz diye gönül rahatlığı ile evet diyebilirsiniz.

Hakkımı Alabilir miyim

Evde yapılan işler konusunda tercihinizi hangisinden yaparsanız yapın emeğinizin karşılığını mutlaka alırsınız ancak iş konusunda talep eden kişilerin bu durumundan faydalanmak isteyen bazı işverenler piyasa fiyatlarını düşürse de emek verdiğiniz her konuda 3 aşağı 5 yukarı hakkınızı alırsınız. Çoğu iş veren firmalar nakit olarak çalışır, sigara fiyatlarının zamlandığı şu günlerde sarma sigaraya talep artınca tütüncülerin de ekstra elemana ihtiyacı olmuştur. Bu şekilde çalışıyorsanız eğer teslim ettiğiniz paketlerin ücretlerini hemen alabilirsiniz.

El Becerim Yok Ama Evde İş Yapmak İstiyorum

Her insan her konuda başarılı olacak diye bir kaide yoktur, el becerisi olmayanlar yada paketlemeye yatkınlığı olmayanlar da evde yapılan işlerden faydalanabilir. Biraz bilgisayar bilgisi yeterli olacaktır, webde reklam seyrederek yada form ve anket doldurarak da para kazanabilirsiniz. Yada yazma konusunda kabiliyetiniz varsa ve fikirlerinize de güveniyorsanız makale yazarlığına da başvurabilirsiniz alternatif iş imkanları da bunlar olarak değerlendirilir. Tüm evde ek iş fikirleri için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Ek İş İlanları 2017 başlıklı makalemizde Ek Gelir, ek iş ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Bahar tural dedi ki:

  Bana dönüş yaparsanız sevirim yada ulaşabileceğim bir telefon

 2. Yasemin YAVUZ dedi ki:

  Eskisehir’d e oturuyorum 3 kisi olarak çalışacağız..Evde Poset Katlama Isi , Evde Davetiye Katlama Isi , Evde Etitek Takma Isi , Evde Boncuk Dizme Isi , Evde Mandal Süsleme Isi , Evde Anahtarlik isi , Evde Fiyonk Isi , Evde Kalem Montaji Isi , Evde Tesbih Isi , Evde Nikah Sekeri Isi , Evde Taki Isi , Evde Kina Paketleme isi ve bunun gibi paketleme işlerini yapabiliriz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 3. YUNUS dedi ki:

  evde 4 kişilik ekibiz. eşim ve kardeşlerim. çok hızlı ve zamanında paketleme ve montaj işi yapabiliriz.
  ankara

 4. Habibe dedi ki:

  evde paketleme işini yapmak istiyorum gaziosmanpaşadan

 5. Merya karakaya dedi ki:

  Ha de cevap bekliyorum pleas

 6. Ayşe koçak dedi ki:

  Mrb evde paketleme işi istiyoruz daha önce işi yapdk ekibimde hazır

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.