Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Evde Ek İş Yaparak Para Kazanma

Evde Ek İş Yaparak Para Kazanma

Evde Ek İş İle Ek Gelir

Ekonomik açıdan hali hazırdaki gelirine takviye yapmak isteyenler veya çalışmayan kadınlar, kendi gelirini kazanmak isteyen öğrenciler için ek iş bulma konusu önemlidir. Bilindiği üzere Türkiye’de orta kesim çok yaygın değildir. Alt gelir grubu olarak bilinen grupların sayısı diğerlerine göre çok daha fazladır ve uzun yıllardan bu yana da bu sorun devam etmektedir. Özellikle son 8 yıldır hükümetin de yanlış politikaları nedeniyle ciddi bir gelir düzensizliğinden bahsedilebilir. Yani gelişmiş ülkelere göre kıyaslandığında tabanın çok daha geniş olması gerekmektedir.

Kadınlar İçin Avantajlı Durumlar

Birçok kadın çocuklara bakmak zorunda kaldığından kendi gelirlerini karşılayacak bir kaynak bulamayabilir. Sadece erkeğin geliriyle geçimin sağlanması olası kriz dönemlerinde sorun olacağı için kadının da çalışması hem kendisi hem de ailesi için önemli olacaktır. Sözgelimi ek iş ilanları takibi ile siz de kendinize uygun bir iş bulabilirsiniz. Bunun için önce severek yaptığınız bir işle ilgili ön hazırlık yapabilir, bu şekilde de daha iyi sonuçlar yakalayabilirsiniz. Ancak bu işin severek yapılması konusuna ayrıca önem vermek gerekiyor. Örneğin evde boş dururken ya da günlük hayatın akışı sırasında ne yapmaktan hoşlanıyorsanız bunu kazanç haline getirebilirsiniz. Örneğin pasta yapmaktan hoşlanıyorsanız kendinizi bu alanda geliştirebilir, satış için uygun zemin yaratabilirsiniz. Ama bunun sınırlamasını yapmak aslında çok da mantıklı değildir. Yani ihtiyaç durumu da dikkate alınabilir.

Evde Hangi İşler Yapılabilir?

Evde yapılacak ek iş çeşitlerinin kadınlarla sınırlandırılması pek doğru bakış açısı değildir; ancak çalışmayan büyük kesim kadınlardan oluştuğu için bu kategori genelde kadınlara yönelik düşünülür. Yemek yapmak, el işleri, pasta vs. gibi yiyecekleri satmak, Youtube kanalı açarak oradan reklam geliri sağlamak, makale yazmak vs. gibi sıralanabilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Paketleme İşi İle Para Kazanma 2017 başlıklı makalemizde Ek Gelir, ek iş fikirleri ve evde iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Kübra Filiz dedi ki:

    Evde her türlü el becerisi gerektiren tüm işleri titizlikle ve özenle yaparım.Çok hızlıyımdır zamanında teslim ederim tecrübeliyim..

  2. Selin ceylan dedi ki:

    Ev de is istiyorum acil tecrübe vardır lütfen teşekkür ederiz

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.