Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Evde Ek Gelir Nasıl Sağlanır?

Evde Ek Gelir Nasıl Sağlanır?

Evde Ek İş İle Gelir Nasıl Sağlanır?

Evde ek iş yaparak evde ek gelir sağlamak düşünüldüğü kadar zor değildir. Ancak doğru kişilerle ve doğru firmalarla çalışmak çok önemlidir. Ev hanımları ya da belli bir süre evde kalması gereken çalışanlar ek iş arayışına girebiliyorlar. Evde sıkılmamak ve aynı zamanda kazanç sağlamak için kolları sıvayan bireyler İş-kur ya da internet aracılığı ile evde yapabilecekleri iş arayışına giriyorlar. Aslında birçok firma ev hanımlarına özel ek iş fırsatı sunuyor. Freelance formatında çalışılacak bu işlerde belli bir süreç içinde sonuç vermek gerekiyor.

Evde Ek İş

Evdeki boş vakitlerini ek iş yaparak geçirmek isteyen çalışanlar ya da ev hanımlarına özel yapılabilecek aslında alternatif işler söz konusu. Evde ek iş ilanı ile birçok firma bu bireylere iş teslimatı yapabiliyorlar. Bunların başında nikah şekeri süslemek, kibrit kutulamak, peçete kıvırmak, örgü yapmak, kına malzemesi yapmak geliyor. Organizasyon şirketlerinin sıkça tercih ettiği eve ek iş vermez onları da büyük bir personel masrafından kurtarıyor. Yapılan ürün başına ödeme yapan firmalar ek iş verdikleri kişilerden belli bir süre sonra bu ürün teslimatını eksiksiz olarak bekliyor.

Evde İş İmkanı

Firmaların aracılığı olmadan da kişi kendine evde iş imkanı yaratabilir. Yetenekleri doğrultusunda yazı yazarak internet üzerinden para kazanılabilir. Makale yazarlığı son yılların hem gözde hem de kazançlı ek gelir fırsatlarından bir tanesi. Özellikle kalemi kuvvetli araştırmacı kişilerin yoğun ilgi duyduğu bu iş imkanı evde boş zamanları değerlendirmek için oldukça faydalı. Makale yazarlığında ücretlendirmeler kelime sayısına göre yapılıyor ve yetkinlik kazanıldıkça kelime başına alınan tutar artıyor.

Ev Hanımlarına İş İmkanı

Ev hanımları ek iş arayışına girdiklerinde aslında rahatlıkla yapabilecekleri pek çok iş ile karşılaşıyor. Bazı restoranlar ve yemek yerleri ev hanımlarına iş imkanı tanıyor. Ev hanımları bu restoran ve yemek yerlerine kek, kurabiye, börek, sulu yemek, baklava, sarma yaparak ek gelir sağlayabiliyor. Ayrıca çeşitli tekstil firmaları ve dükkânları da yine ev hanımlarından bebek yeleği, bebek patiği, duş lifi, kazak, atkı, şapka gibi ürünler satın alabiliyor. Ev hanımlarının yorulmadan rahatlıkla kazanç sağlayabileceği işler arasında olan bu yemek ve örgü uğraşları gelir açısından yüksek tutarlar sağlayabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Evde Kefir Üretimi Yapmak başlıklı makalemizde evde ek iş fikirleri, kefir yaparak satmak ve para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Evde Ek Gelir Nasıl Sağlanır? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Gülüzar dedi ki:

    Lutfen bana evde yapabilecegim is verirn.cok ihtiyacim var.istanbul tuzla.

  2. Ayşe dedi ki:

    Çorlu da oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum ihtiyacı m var

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.