Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Evde Dikiş İşi İle Para Kazanma

Evde Dikiş İşi İle Para Kazanma

Evde Dikiş Dikerek Nasıl Para Kazanılır?

Evde dikiş işi yapmak her ne kadar zor gibi görünse de aslında biraz pratik yaparak kolayca yapılabilecek bir iş. Be evde ek iş yöntemi fazla maliyet gerektirmeden yapılabilir. Var olan hayat şartlarında pahalılık günden güne giderek artmaktadır. Durum böyle olunca tek maaş ile geçinen aileler maddi konuda biraz zorluk çekmektedirler. Durumun böyle olması ev hanesinde yaşayan insanları da farklı alternatifler aramaya iter. Genellikle ev hanımları eve ek gelir olsun diye bazı yolar arayıp bulmaya çalışırlar. Dışarda aktif olarak saatlik çalışmak yerine tercih ettikleri evde oturarak ek kazanç elde etmektir.

Eli yatkın olan ve hobi olarak da yapmayı seven ev hanımları evde dikiş işi ile bunu kazanca çevirmenin yollarını ararlar. Normalde de evde otururken yaptıkları bu işleri kazanca çevirmek avantajlı olup hobi olarak yapılan şeylerden de kazanç elde etmek evin maddi durumunu rahatlatır.

Evde Dikiş İşinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle yaptığınız dikişleri komşularınıza, dostlarınıza, akrabalarınıza göstererek kendi çapınızda bir reklam yapabilirsin. Eş dost çevresinden gelen taleplerle yaptığınız dikişlerin de güzelliği birleşince dışarıdan iş almaya dahi başlarsınız. Bunun en önemli püf noktası insanların sizin bu işi yapabildiğinizi bilmesi ve görmesidir. Ufak çaplı bir piyasa araştırması sonucunda yaptığınız bu dikiş ürünlerini satabilirsiniz.

Ayrıca el yapımı ürünler satan mağazalara gidip kendi ürünlerinizi göstererek onlarla anlaşıp mağaza veya dükkanlara evde diktiğiniz dikişleri pazarlayabilirsiniz. Bu şekilde iş yapmanın yanı sıra kendinize bir kartvizit çıkartabilirsiniz. Çıkarttığınız bu kartvizitleri her yere dağıtıp insanların sizden ve yaptığınız işten haberdar olmasını sağlayarak müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz. Bu yöntemlerin belkide en etkilisi Facebook ve İnstagram gibi platformlarda ürünlerimizi sergilemek.

İnsanların tercihi fabrikasyon olan giyim ürünlerinden el yapımı ürünlere kaydığı için bu yöntem azımsanacak bir şey değildir. Sadece cesaret, el becerisi ve girişimcilikle evde oturup dikiş dikerek para kazanabilirsiniz. Yaptığınız iş ne kadar kaliteli ve güzel olursa sizlere olan rağbette gün geçtikçe bu oranda artacaktır ve bu size daha büyük bir istek katacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Ek Gelir Nasıl Sağlanır? başlıklı makalemizde ev hanımlarına iş imkanı, Evde Ek Gelir ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Evde Dikiş İşi İle Para Kazanma Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.