Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ocak 2018, Pazar

Evde Bakliyat Paketleme – Evde İş İmkanı

Evde Bakliyat Paketleme – Evde İş İmkanı

Evde bakliyat paketleme işlerine olan talep artmış görünüyor.  Son zamanlarda evde ek iş yapma konusunda kadınlar kendilerini oldukça geliştirmektedirler. Boş vakitlerini aile geçimine katkı sağlamak için değerlendiren kadınlar ek iş fikirleri konusunda oldukça yaratıcı olmaya başlamışlardır.

Evde İş Yapmadaki Amaç Nedir

Evde iş imkânı herkese sunulan bir hizmettir. İşi dikkatli ve özenli bir şekilde yapıp zamanında teslim eden herkese verilebilir. Bu işlerde öncelik ev ortamından ayrılamayan, dışarıda çalışma imkânı bulunmayan kişilerin tercih edilmesidir. Küçük çocuğu olup da yoğun iş temposuna ayak uyduramayan ya da herhangi bir rahatsızlıktan dolayı iş bulamayan kişiler için evde yapılabilecek işler mevcuttur. Amaç hem para kazanma hem de bir uğraş edinmedir.

Evde Bakliyat Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Birçok paketleme işi çeşidi vardır. Firmaların ihtiyaç duyduğu paketleme türlerine göre farklılık gösterebilir.2018 yılında ek iş ve ek gelir ilkesi ile yola çıkan firmalar paketleme işinde her zaman aktif bir sektör haline gelmiştir. Bakliyat paketleme işinde farklı bakliyatları çeşitlerine ve gramlarına göre ayrı ayrı paketlendiği gözlemlenmektedir. Paket başı ücretlendirme hesaplanarak aylık en az 500 ila 1200 lira kazanma şansı bulabilirsiniz. Bu kalabalık ailelerde daha fazla iş gücü daha fazla para kazanmak demektir. Önceleri az bir iş verilerek denenen ailelerde zamanla daha fazla iş imkânı sunulabilir. Önemli olan işi anlatıldığı gibi yapmak ve işi veren firmaları bu konuda memnun etmek gerekir.

Firmalar Neden Evlere İş Verirler

Firmalar için aslında bu bir avantajdır. Çünkü işyeri bünyesinde çalıştırdığı her işçi için sigorta ve vergi gibi masrafları olacaktır. Paketleme gibi bir stant açarak işyerinde yer sıkıntısı çekebilir. Bu yüzden hem daha uyguna gelen hem de daha çok iş yaptırma gibi bir şansı olan evlere iş vermeyi tercih etmektedir. Paketleme gibi işler bir iş yerinde sürekli olarak çıkmayabilir. Böylece sadece gerek duyulduğunda işçi çalıştıramayacaktır. Evde paketleme işi yapan kişiler sayesinde firma her yönden kar sağlayacaktır. Paketleme işinin âdeti ve boyutuna göre değerlendirilen ücretler firma için daha avantajlı olmaktadır. Hem firma hem de evde iş yapmak isteyenler için daha cazip olan bu işler her zaman tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Baharat Paketleme İşi başlıklı makalemizde baharat paketleme işi, ek iş ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Evde Bakliyat Paketleme – Evde İş İmkanı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Sezen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim lütfen dönüş yapın

 2. Nurdan dedi ki:

  Sakarya merkezde yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 3. kamil dedi ki:

  inşaat kalıp yurt dışı tecrübem var

 4. Gökçen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim artık dönüş yaparmısınız lütfen acil işe ihtiyacım var

 5. Ibrahim dedi ki:

  Evde bakliyat paketleme işini bizde yapmak istiyoruz lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 6. habibe dedi ki:

  Karamürsel merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Fatoş dedi ki:

  Bende yaparım lütfen cevap verin ihtiyacım var bu işe

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.