Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Nisan 2017, Pazar

Evde Bakım Görevlisi 2015

Evde Bakım Görevlisi 2015

Evde hasta bakım görevlisi 

Evde bakıma muhtaç engelli, yaşlı, hasta ve çocukların bakımı ile ilgilenip ek gelir elde edebilirsiniz. Bu kişilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamanızı ( Ör: yemek, içme gibi…) yada size verilen belirli bir sürede yanında olmanızı da isteyebilirler. Hizmet Sektöründe çalışan bu kişiler evde çalışır ve yaşlılara, engellilere ve kronik hastalara tıbbi bakım hizmeti verir.

evde-bakim-görevlisi

Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde başlatılan Evde Sağlık Hizmeti uygulaması sayesinde önümüzdeki yıllarda çok sayıda evde sağlık görevlisi ihtiyacı olacağı tahmin ediliyor. Sertifikalı bir evde bakım görevlisi olmak için çeşitli üniversitelerin düzenlediği evde hasta bakım görevlisi kursunu tamamlayıp sertifika alabilirsiniz. Sertifikayı aldıktan sonra çevrenizde bakım görevlisi ihtiyacı olan kişilerle irtibata geçebilir veya internette yayınlanan evde bakım görevlisi iş ilanlarından kendinize iş bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Öğrencilerin yapacağı “Ek İşler” başlıklı makalemizde interneten öğrencilere ek iş, Öğrenciler için Ek gelir ve Öğrenciler için Ek İşler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

  1. esen diyor ki:

    amasya merzifondayım daha once rehabılıtasyon ve huzurevlerınde gorev yaptım sertıfıkamda var ilgilenen olursa ulassın

  2. Demet ÇELİK diyor ki:

    Yaslilarabuyuklerimize bakmak en az çocuklara bakmak kadar güzel ve sevab kazandırıcı bu iside seve seve yaparım. Büyüklerimizin başımın üstünde yeri var

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.