Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

El İşi Modellerinizi Satın

El İşi Modellerinizi Satın

Evde iş imkanı fikirlerinden özellikle bayanların ilgisini çeken bir iş fikri, evde yaptığınız el işi modellerini internet üzerinden satmak. Peki elde yaptığınız el işlerini nasıl satacaksınız? Evde hangi el işi modellerinin satışı daha kolay olmaktadır? Bu makalemizde el emeği ürünlerinizi nasıl değerlendireceğinizi öğreneceksiniz.

Bayanların bir çoğu el işi yeteneklerini değerlendirmek istiyor, ancak satacak uygun ortam bulamıyorlar. Bayanlara iş organizasyonu bu eksiği fark edip daha önceden düzenlemiş olduğu sipariş sistemini geliştirdi ve bayanlar için ücretsiz bir ilan sistemi oluşturdu. Bu vesile ile bir çok ev hanımı evde yapmış olduğu; takı, aksesuar, kurdele nakışı, boncuk işi, kasnak işi, ahşap, seramik, oyuncak, nikah şekeri, bebek şekeri, dekorasyon ürünleri gibi birçok el emeği ürününü ücretsiz olarak yayınlayıp yüzlerce kişiye ulaştırma imkanına kavuşacak. İlan sisteminin ücretsiz olması da, ilgi çeken bir başka faktör. Hatta siteden kendinize ait bir mağaza da açma imkanınız var. Normalde ücretli olan mağaza açma işlemi, kısa bir süre için ücretsiz olarak onaylanmakta. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen üye olun.

Peki evde iş imkanı olarak yapılan el işi modeli satışında en fazla tercih edilen ve satışı kolay ürünler hangileri?

Dönemsel olarak değişse de birçok kişi fabrika yapımı ürünler yerine el yapımı ürünleri tercih ediyor. Bu ürünlerden şu an en fazla aranan, salon takımı modelleri, nikah şekeri, kasnak işi, el örgüsü ürünler, ev dekorasyon ürünleri, dantel gibi ürün kategorileri. Zaten sizler için sistemde en fazla tercih edilen kategoriler şimdiden açılmış durumda…

Ürünlerimi nasıl eklerim?

Bayanlara iş sipariş sisteminde http://siparis.bayanlarais.org adresine tıkladığınızda İLAN VER butonunu göreceksiniz. Bu Butona tıkladığınızda sistem sizi adım adım nasıl ekleyeceğiniz konusunda yönlendiriyor. Önemli olan ürün açıklamalarınızı mümkün olduğunca detaylı ve ürünlerinizin fotoğrafını farklı açılardan çekip yüklemeniz. Kısacası kendinizi bir müşteri gibi düşünün ve ilanınızda fotoğraf, fiyat, açıklama gibi bölümleri buna göre doldurun. Özellikle ürünlerinize kolay ulaşılması için doğru kategoriye eklediğinize emin olmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Evde örgü yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde 2015 ek iş, 2015 evde iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Ebru dedi ki:

    Merhaba Arkadaşlar;
    Günde 1 fatura geçişi yapana ayda 2400 tl kazanç imkanı bayilik için lütfen benimle irtibata geçiniz.
    Not : Ciddi anlamda çalışmak ve ciddi paralar kazanmak isteyenler lütfen başvursun..
    ebrusubulut@gmail.com

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.