Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ek Gelir Getiren İşler 2015

Ek Gelir Getiren İşler 2015

EK GELİR GETİREN İŞLER

Ülkede refah düzeyinin artması ve para harcamanın getirdiği kolaylık hali ile bazı zorlukları da hemen arkasından getirmektedir. Özellikle çok para harcamak isteyenlerin çok para kazanması gerektiği gerçeğini değiştiremeyeceğimiz için birçok kişiye ek iş gelir nasıl sağlanır onları anlatacağız. Özellikle çocuklu olan ailelerin daha fazla paraya ve ek gelire ihtiyacı olduğunu düşünürsek, bu tarz aileler ve kişilerin daha fazla paraya ihtiyacı olacaktır.

Ek gelir getiren işler hakkında bilgi almak isteyenler öncelikli olarak ek gelir sağlayacak işler hakkında kısa bilgiler edinmelidirler. Bilgi edindikten sonra bu işleri yapıp yapamayacaklarını düşünmeli ve eğer gerekirse ona göre farklı bir işe girmelidirler. Bugün ek gelir getiren işlere giren kişilerin sayısında artış olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. En büyük nedeni ise büyük geçim sıkıntıları. Çekilen kredilerin borçları, dolu kredi kartları ve veresiyeler… Hepsi ama hepsi insanların belini büken ve maalesef bazen de hayatlarını bitiren şeyler olarak karşımıza geliyor

Ek gelir getiren işler nelerdir diye kısa bir araştırma yaptığımız zaman karşımıza çok farklı ve kazancı çok değişen işler ortaya çıkmaktadır. Özellikle evlerinde oturup çalışmak isteyenler daha fazla para kazanabilecekleri gibi daha rahat bir iş ortamı kurmuşta olacaklardır. Birçok kişinin ısrarlı bir şekilde tercih ettiği dışarıda ki işler insanlara farklı sorumluluklar yüklemektedir.

EVDE ÇALIŞARAK PARA KAZANIN

Evde yapılacak olan birçok basit iş sayesinde evde ek gelir kazanabilirsiniz. Evde yapılacak olan paketleme, pişirme, hazırlama, ya da katlama gibi basit işler sayesinde sizlerde para kazanabilirsiniz. Özellikle evde tek kalmıyorsanız aile bireylerinizden de yardım alabilir ve bu sayede daha kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Eli hızlı olan kişiler ek gelirlerini daha fazla artırırken, eli yavaş olanlar ise kazançlarını sabit bir noktada bırakmak zorunda kalabilirler.

Evde ek gelir getiren işler denildiği zaman yukarıda verdiğimiz işleri yapabilir ya da bu işleri ön planda tutabilirsiniz. Bu sebepten dolayı öncelikli olarak bu işler hakkında kısa birer cümlelik bilgiler verelim.

EVDE YEMEK İŞİ: Evde yemek işi son derece pratik olan ve firmaların dışarıdan yemek yerine ev yemeği tercih etmesi ile ortaya çıkmıştır. İyi çalışıldığı zaman ortalama 1,500 – 2,000 TL civarlarında para kazandırabilir.

EVDE KATLAMA İŞİ: Poşet ya da kutu katlama işi gibi basit ve pratik bazı işler sayesinde aylık 400 – 500 TL para kazanabilirsiniz.

EVDE PAKETLEME İŞİ: Evde kına paketleme ya da evde lavanta paketleme işi gibi basit ve pratik işleri alabilir ve bu işler sayesinde de adet başına alacağını paralar ile kolayca para kazanabilirsiniz. Bu iş ise ortalama aylık 600 – 900 TL arasında para bırakmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Evde örgü yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde 2015 ek iş, 2015 evde iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. dygu dedi ki:

  bilgi edinip evde iş alabilrim.bana ulasın.

 2. dilek dedi ki:

  bana ulaşın bende evde yapmak ıstıyorum

 3. mehtap dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum kayseride oturuyorum

 4. Hale dedi ki:

  İst. Kucukyalida. Oturuyorum evde her turlu. Paketleme. Isi. Yapmak istiyorum cvp verirseniz sevinirim

 5. Meltem dedi ki:

  Merhaba darica bayramoglu 4 kisilik ekibim var simdiden tesekkuler

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.