Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Düzce Evde Ek İş Fikirleri

Düzce Evde Ek İş Fikirleri

Düzce İlimiz İçin İş Fikirleri

Düzce ilimizde oturuyorsanız ve evinizin konforunda ek kazançlar elde etmek istiyorsanız, sizlere kazançlı ek işler hakkında makalemiz üzerinden bilgiler sunacağız. Hızla gelişmekte olan Düzce ilimizde de artık birçok ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve bolca boş vakti bulunanlar ek işler sayesinde düzenli bir gelire sahip olmaktadırlar. Sizler de Düzce ilimizde sizlere sunulan ek işleri yapabilir ve bu sayede düzenli bir ek gelire sahip olabilirsiniz. Şimdi Düzce evde ek iş fikirlerine göz atalım…

Düzce İlimizde Yapılabilecek Ek İşler;

Evde İçli Köfte Ve Mantı İşi

Düzce ilimizde yaşayan birçok ev hanımları tarafından tercih edilen evde içli köfte ve mantı işi sayesinde aylık olarak en az 150 tl ek gelire sahip olabilirsiniz. Evinizin konforunda hazırlayacağınız lezzetli içli köftelerinizi ve mantılarınızı çevrenizde yer alan firma ve evlere tanesini 2-3 tl veya 5 tl’den satışa sunarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca bu kazançlı ek işte çalışma ekibinizi de kurabilir ve bu sayede daha fazla ek kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde Kutu Katlama İşi

Çok sayıda firmaların yer aldığı Düzce ilimizde evinizin rahatlığında keyifle yapabileceğiniz yüksek kazançlı ek işlerden biri de evde kutu katlama işidir. Bu kazançlı ek iş sayesinde aylık veya haftalık olarak düzenli bir ek gelire sahip olabilirsiniz. Evde kutu katlama işini yapmak istediğinizde, yakın çevrenizde yer alan firmalar ile iletişime geçebilir ve günlük olarak kutlu katlama siparişi alabilirsiniz.

Evde Boncuk Dizimi İşi

Boncuk yapım firmalarının a yoğunlukta yer aldığı Düzce ilimizde evde boncuk dizimi işi de birçok ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Bu kazançlı ek işi yaparak aylık 450 tl ila 500 tl veya yukarısında ek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Düzce İlimizde Ek İşler Yapmak İstediğinizde Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Düzce ilimizde evinizin konforunda ek işler yapmaya karar verdiğinizde ayrıca internet dünyasına giriş yaparak burada yer alan güncel Düzce ek iş fikirleri ilanlarına da bakabilir ve ilgili firmalar ile buradan da iletişime geçebilirsiniz. Sizler de ekonomik bütçenize katkıda bulunmak isterseniz, yukarıdaki basit ve eğlenceli ek işleri icra ederek ek gelir elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bolu Evde Ek İş Fikirleri başlıklı makalemizde bolu ek iş, bolu evde ek iş ve ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Düzce Evde Ek İş Fikirleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.