Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bolu Evde Ek İş Fikirleri

Bolu Evde Ek İş Fikirleri

Bolu Evde Ek İş Fikirleri 2017

Hızlıa gelişen Bolu ilimizde aynı zamanda birçok ek işler icra edilmektedir. Bolu ilimizde yaşayan birçok ev hanımları ve emekliler ilde yer alan birçok firmalardan sipariş ile ek işler alıp günlük olarak ek kazançlar elde edebilmektedirler. Şimdi Bolu evde ek iş fikirlerine göz atalım.

Bolu İlimizde Yapılan Ek İşler Nelerdir?

Bolu ilimizde yapılan ek işler ise şunlardır:

Evde Yemek Yapıp Satma İşi

Bolu ilimize özgü lezzetli yemekler, birçok ev hanımları tarafından evde hazırlanarak firmalara satılmakta ve bu sayede günlük olarak düzenli ek kazançlar sağlanmaktadır.

Evde Mantı İşi

Zengin mutfağı ile adından sıklıkla söz ettiren Bolu ilimiz, bu özelliği sayesinde evde mantı yemeği ek işi ile de tanınan bir ilimizdir. Bu bakımdan Bolu ilimizde yaşayan birçok ev hanımlar evde mantı işi yaparak ev giderlerini karşılamaktadır.

Evde Pasta Börek İşi

Bolu ilimizde yaygın olarak yapılan ek işlerden biri de evde pasta börek yapımıdır. Bu kazançlı ek işten ise günlük 20 tl ila 30 tl arası ek kazançlar sağlanmaktadır.

Evde Kutu Süsleme İşi

Son yılların en fazla yatırım alan illerimizden Bolu ilimizde bu sayede çok sayıda firmalar faaliyetler sürdürmektedirler. Evde kutu süsleme işi veren firmalar, bu sayede Bolu halkının yaşam standartlarının da yükselmesine destek olmaktadır.

Evde Hediyelik Eşya İşi

Bolu ilimizde yaygın olarak yapılan evde hediyelik eşya işi sayesinde ise, günlük 15 tl ila 40 tl arası ek kazançlar elde edilebilmektedir.

Evde Tespih Yapıp Satma İşi

Tespih merakı ile ünlü olan Bolu ilimiz, bu özelliği sayesinde tespih yapım ve satım işinde de adından sıklıkla söz ettirmektedir. Bolu ilimizin özellikle de merkezi bölümlerinde evde tespih yapımı yoğunlukta bulunmakta ve bu ek iş sayesinde aylık en az asgari ücret tutarında ek kazançlar elde edilmektedir.

Bolu İlimizde Yapılan Diğer Ek İşler Nelerdir?

Bolu ilimizde yapılan diğer ek işler ise şunlardır

Evde Temizlik İşi

Evde temizlik işi sayesinde ilde yaşayan birçok ev hanımları aylık olarak ciddi anlamda ek kazançlar elde etmektedirler.

Evde İplik Temizleme İşi

Tekstil firmalarının da yoğunlukta olduğu Bolu ilimizde bu bakımdan evde iplik temizleme işi de yaygın olarak yapılmaktadır. Tekstil firmalarından alınan iplikler daha çok ev hanımları ve emekliler tarafından ev konforunda temizlenerek firmalara teslim edilmekte ve günlük olarak ücretler alınmaktadır.

Ayrıca sanayi bakımından da gelişmeye başlayan Bolu ilimiz bu özelliği sayesinde de sanayi alanında ek işler sunmaktadır. Bu bakımdan Bolu ilimizde geçmiş dönemlere göre işsizlik oranlarında ciddi anlamda düşüşler söz konusudur.

Bir önceki yazımız olan Evde Bilgisayar Tamiri İle Para Kazanma başlıklı makalemizde bilgisayar tamiri, evde ek iş ve para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bolu Evde Ek İş Fikirleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.