Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Adana da Ek İş İlanları

Adana da Ek İş İlanları

Adanada Ek İş Veren Firmalar – Adana Ek İş İlanları

Günden güne sıkıntı olmaya başlayan işsizlik , ülkemizin büyük sorunudur.Ülkemiz malesef işsizlik rekortmenlerinden birisi olup , 2007 ve 2008 yıllarında  dünya çapında yapılan araştırmalarda sıralamaya giren Türkiye  her ne kadarda işsizlik sorunun çözsede , hala ülkemizde bir çok işsiz vatandaşımız bulunmakta . Çoğu insanımız evlerine para getiremiyor , çocuklarına istediklerini alamıyor. Bazı insanlarımız da çalışsa bile bu yaşam standartlarında malesef kenarı hiç para ayıramıyor ve aldıkları maaş ayı bile zor çıkartıyor. Özellikle ev hanımlarımızın epey boş vakitleri oluyor . Fakat bunu değerlendiremiyorlar . Çünki evinde çocuğuna bakmak zorunda , durum böyle olunca hiç bir iş verende günde 2 , 3 saat çalışmaya razı gelmez. Öğrencilerimizi ele alırsak , üniversite okuyan öğrencilerimizin bir çoğu para sıkıntısı çekiyorlar , derslerine ayırdıkları para yemek için ayırdıkları para yetmiyor bile .

Durum böyle olunca yaşam şartlarının bizlere çektirdiği sıkıntılar mecburen bizleri ek işyapmaya zorluyor.Özellikle ev hanımlarımızın ve öğrencilerimizin ilgi odağı olan bu ek iş ilanları hem boş zamanları değerlendirmek için , hemde iyi bir kazanç elde etmek için çok idealdir. Ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği bir çokek iş ilanları vardır .Bu ek iş ilanları bir çok işsiz insanımızı en büyük dertleri olan ekonomik sıkıntıdan kurtarıyor. Çoğu ev hanımları Evlerinde boş zamanları olmalarına rağmen evlerine hiç bir katkıda bulunamıyorlar. Ama artık ev hanımlarıda ek iş yaparak rahatlıkla evlerine katkıda bulunabilecekler .Öğrenciler ise derslerinden kalan boş vakitlerinde rahatlıkla , yorulmadan ve derslerine hiç bir engel yaratmadan , para kazanabilecekler . Ayrıca öğrencilerimiz yaptıkları ek iş lerle hem kendilerine güzel bir ortam yaratacak , Hemde ailelerine büyük katkıda bulunacaklar.

Adana’da bulunan bir çok ek iş ilanı vardır . Adana’da yaşayan vatandaşlarımızın kolaylıkla ulaşabileceği bu ek iş ilanları , sizleri hiç yormadan iş sahibi yapıyor ve para kazandırıyor. Adana’da bulunan ek iş ilanlarına başlayarak , kendi evinizde rahatlıkla , yorulmadan ve zevk alarak yapacağınız ek iş ilanlarıdır. Adana’da bulunan bu tarz ek iş ilanlarını bir hobiymiş gibi yaparak yaptığınız işte büyük zevk alırsınız ve para kazanırsınız. Evde ek iş yapmanın  en büyük avantajları’da yaptığınız iş için Hiç Bir Sermaye Ödemiyorsunuz ve evinizin rahat konforlu bir yerinde para kazanıyorsunuz. kısacası kendi işinizin kendi patronu olabiliyorsunuz diyebiliriz, çalışma saatlerini kendiniz belirliyorsunuz. Peki Ek İş Yapmak bu kadar avantajlı ve kolay İse Sizde Evinizde Ailenize , Kocanıza ve Kendinize  Para Kazanarak Katkıda Bulunmak İstemezmisiniz ?

Adana’da geçimini sürdüren ama fazla para kazanamıyorum , evime katkıda bulunamıyorum diyenler , www.iskurr.gen.tr  adresinde gezinerek kolaylıkla iş sahibi olabilirler.Özellikle ev hanımlarımızın ilgi odağı olan ek iş ilanları , en çok onların yüzünü güldürüyor. Adana’dada yaşayan ev hanımlarımızda artık kolaylıkla ek iş yapabilecekler ve evlerine katkıda bulunarak yaşam şartlarını birazda olsa kolaylıyacaklar. Artık Adana’da okuyan öğrencilerimizde bu ek iş ilanlarından faydalanarak ailelerine katkıda bulunabilecekler .

Peki Adana’da Yaşıyorum ama nasıl bir iş yaparım diye endişe ediyorsanız hiç endişelenmeyin  www.iskurr.gen.tr adresi sizler için hazırladığımız kısa iş tanımlarını anlatarak sizi birazda olsun aydınlatmaya çalışacağız. Adana’da ikamet eden vatandaşlarımızın bulabilecekleri bir çok ek iş ilanları vardır . Bunların bazılarını alt kısımda açıkladık.

Evde Kutu Katlama İşi : Adana’da Evde kutu katlama işi oldukça basittir . Eve kutu katlama işi veren firmalardan alacağınız kutuları örneğe göre katlıyor ve firmaya teslim ediyorsunuz . Ücretini kutu başına alıyorsunuz. Kazancı Güzel bir ek iş tir.

Evde Poşet Katlama İşi : Adana’da Evde poşet katlama işi oldukça basit ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Eve poşet katlama işi veren firmalardan alacağınız poşetleri verilen örneğe göre katlayıp firmaya teslim ediyorsunuz. Ücreti ise firmayla anlaşmanıza bağlı olup katladığını poşet başına ücretinizi alırsınız. Kazancı güzel bir ek iş tir.

Evde Davetiye Katlama İşi : Adana’da Evde Davetiye Katlama işi basit olmakla kalmıyor,ayrıca katlaması yorgunluk vermiyor.Adana’da Eve davetiye katlama işi veren firmalardan alacağınız davetiyeleri örneğe göre katlayıp firmaya teslim ediyorsunuz.Ücretini ise firmayla anlaşıp davetiye katlama başına alıyorsunuz.

Evde Etitek Takma İşi : Adana’da Evde Etiket Takma işi oldukça basittir. Ayrıca etiket takarket hiç bir yorgunluk hissi duymazsınız.Adana’da eve etiker katlama işi firmalardan alacağınız örnek etiketlerle hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise firmayla anlaşıp etiketleme başına alırsınız.

Evde Boncuk Dizme İşi : Adana’da Evde Boncuk İşi yapımı oldukça basittir ve yorgunluk vermez . Adana’da eve boncuk dizme işi veren firmalar dan alacağınız örnek boncuklarla hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise firmayla anlaşmanıza bağlı olup fiyatını dizdiğiniz boncuk başına alırsınız.

Evde Mandal Süsleme İşi : Adana’da Evde Mandal İşi oldukça basittir . Eve Boncuk dizme işi veren firmalardan alacağınız bon ve firmaya teslim ediyorsunuz . Ücretini kutu başına alıyorsunuz. Kazancı Güzel bir ek iş tir.

Evde Yemek Yapma İşi : Adana’da Evde yemek işi yaparak etraftaki restorantlara satabilir yada bir restorantla anlaşıpta devamlı kendi yemeklerinizi sunabilirsiniz. Özellikle yemek yapmak ev hanımlarımı için olmazla olmazlarıdır. Ücretisi ise Yaptığınız yemeğe göre ve yemek başına alırsınız.

Evde Anahtarlık işi : Adana’da evde anahtarlık işini bir hobiymiş gibi yaparak komşularınıza , arkadaşlarınıza , hatta bir dükkana satabilirsiniz. Çeşitli boncuklarla ve malzemelerle güzel tasarımlı anahtırlıklar yapmak mümkündür.

Evde Çorap İşi : Adana’da Evde Çorap işi oldukça kolay ve sadece el becerisi gerektirir. Çorapları gerekli boncuklarla ve malzemelerle süsleyerek göz alıcı çoraplar yapabilirsiniz.Adana’da eve çorap işi veren firmalardan alacağınız çorap örnekleriyle hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise süsleyeceğiniz çoraba ve adetine göre değişecektir.

Evde Dantel İşi :Adana’da evde dantel işi oldukça kolaydır. Zaten ev hanımlarımız bu konuda becerikli oldukları gibi rahatlıkla yapabilcekleri bir iştir . Adana’da eve dantel işi veren firmalardan alacağınız örnekler ve malzemelerle hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca kendiniz yapacağınız dantelleri arkadaşlarınıza , komşularınıza ve dükkanlara satarak ta kazanç elde edebilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız santeline göre ve adetine göre değişir. Firmayla anlaşmanıza bağlıdır.

Evde Fiyonk İşi :Adana’da evde fiyonk işi oldukça basittir. Ev hanımlarımız bu tarz ek iş ilanlarından oldukça ilgi görmüşlerdir. Adana’da eve fiyonk işi veren firmalardan alacağınız örnek fiyonkla hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız fiyonk sayısına göre değişmektedir.

Evde Kalem Montajı İşi : Adana’da evde kalem montajı işi çok kolay ve yorgunluk vermeyen bir iştir. Ev hanımlarımız olmak üzere tüm herkez bu kalem montajı işini yapabilir. Adana’da eve kalem montajı veren firmalardan alacağınız montaj örneği ile hemen işe koyulabilirsiniz. Alacağınız ücret ise montaj ettiğiniz kalem adetine göre değişecektir.

Evde Tesbih İşi : Adana’da evde tesbih işi çok kolay olmakla kalmıyor ve yorgunluk vermeyen bir ek iş ilanıdır.Size gelecek olan boncukları istenilen bir şekilde dizerek tesbih haline getirilir. Adana’da eve tesbih işi veren firmalardan alacağınız örnekle hemen başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız tesbihe göre değişir.

Evde Nikah Şekeri İşi : Adana’da evde nikah şekeri işi çok kazançlı bir iştir.Size yorgunluk vermez ve çok basittir. Adana’da eve nikah şekeri işi veren firmalardan alacağınız nikah şekeri örneği ile hemen başlayabilirsiniz. Ücreti ise yapacağınız nikah şekeri adetine göre değişir.

Evde Ütü İşi : Adana’da evde ütü işi ev hanımlarımızın oldukç ilgisini çekmektedir. Ev hanımlarımızın her zaman yaptıkları bir işte para kazanmak bu kadar kolay . Eve ütü işi veren firmalarla anlaşıp hemen işe başlayabilirsiniz.Ücreti ise Ütü yaptığınız tekstil ürünü başına alırsınız.

Evde İplik Temizleme İşi : Adana’da evde iplik temizlerek para kazanmak itemezmisiniz ? Ev hanımlarımızın büyük ilgi odağı olan iplik temizleme işi kazançlı bir iştir . Evinizde rahat ortamda iplik temizleyerek para kazanın . Eve iplik temizleme işi veren tekstil firmalarıyla anlaşarak hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise temizlediğiniz iplik başına alırsınız.

Evde Gelin Buketi İşi : Adana’da evde gelin buketi işi oldukça kolay ve zevkli bir iştir. Genç hanımlarımızın büyük ilgisini çeken buket işinin getirdiği parada sizi memnun bırakacaktır. Adana’da eve gelin buketi işi veren firmalardan alacağınız örnek buketle hemen işe başlayabilirsiniz.Ücreti ise yaptığınız buket başına alırsınız.

Evde Pasta İşi : Adana’da evde pasta işi her ev hanımının ilgisini çeken bir iştir. Ev hanımlarının normal günlük hayatındada yaptıkları pastaları yaparak para kazanmaları bu kadar kolaydır. Adana’da eve pasta işi veren firmalardan aldığınız siparişlere göre pastaları yaparak işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise yaptığınız pasta başına olacaktır. Dilerseniz evinizde yaptığınız pastaları bir pastane ile anlaşarak orayada satabilirsiniz.

Evde Dikiş Nakış İşi : Adana’da evde dikiş nakış işi tüm hanımlar için oldukça kolay gelen bir iştir.Ev hanımlarımızın normalde hobi gibi yaptıkları işten para kazanmaları çok kolaydır.Adana’da eve dikiş nakış işi veren firmalardan alacağınız örneklerle hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.Ücreti ise yaptığınız işin zorluğuna göre değişir.

Evde Çeviri İşi : Adana’da evde çeviri işi özellikle yabancı dil bilen vatandaşlarımız için oldukça kolaydır. Evinizde çeviri yaparak para kazanın.

Evde Takı İşi : Adana’da evde takı işi oldukça kolaydır. Ev hanımlarımızın ilgisini çeken takı işinin getiriside çok karlıdır. Evlerinde boş zamanı olan hanımlarımız habiymiş gibi takı işi yaparak para kazanabilirler. Adana’da eve takı işi veren firmalardan alacağınız örnek takı ile hemen işe başlayabilirsiniz. Ücreti ise Yapacağınız takıya göre değişir ve adetine göre değişir.

Evde Kına Paketleme işi : Adana’da evde kına paketleme işi oldukça kolay ve hiç bir yorgunluk vermeyen bir ek iş tir.Özellikle ev hanımlarımızın en çok ilgisini çeken ek iş ilanlarından birisidir aslında . Adana’da eve kına paketleme işi veren firmalardan alacağınız örnekle hemen işe başyalabilir ve para kazanabilirsiniz.Ücreti ise paketlediğiniz kına başına alırsınız.

Evde Saç Tokası İşi : Adana’da evde saç tokası işi kolay olmakla kalmıyor , kazancıda çok güzel bir iştir.Adana’da eve toka işi veren firmalardan alacağınız örnek tokayla hemen başlayabilirsiniz.Ücreti ise oldukça iyidir.

Evde Sabun Yapımı İşi : Adana’da evde sabun işi çok kolaydır. Sadece size verilecek olan sabunları küçük kalıplara keserek eritiyorsunuz sonra ile bu eritilmiş sabunu kalıpların içine döküyor ve kalıplı sabun elde etmiş oluyorsunuz. Adana’da eve sabun işi veren firmalarından almış olduğunuz örnek sabun ile ve malzemelerle başlayabilirsiniz.

EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR VE GERİ TESLİM ALMA

Yukarıda vermiş olduğumuz ek iş ilanlarından dikkatinizi çeken olduysa , Adana’da ek iş veren firmalardan alacağınız örnekle ve gerekli malzemelerle ,yapacağınız iş tanımına göre hemen başlayabilirsiniz. Her örnek yapacağınız işe göre gelir.

Ödeme Şekli : Yapacağınız her ek iş ilanında ücret birimi değişecektir. Yapacağınız işe göre gelen iş genellikle paketlenmiş halde gelir ve ödeme biçimi yapacağınız işe göre değişecektir. Paranızı iş bitiminde ve tesliminde elinize gelir. Hiç bekleme Yapmazsınız. Ayrıca unutmayın bu tarz ek iş yaparken hiç bir ücret ödemezsiniz . Yani hiç sermaye harcamadan para kazanırsınız. İşten kazanacağınız ücret için pazarlık yapabilirsiniz. İşinizi beyendirirseniz ,devamlı aynı firmadan para kazanabilirsiniz.

EK İŞ VEREN FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLUR ?

Davetiye  katlama işi veren firmalara internet üzerinden , çeşitli sosyal ağlarımızdan ve sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile iletişim yolunu seçerseniz , tek yapmanız gereken alt kısımda bulunan yorum kısmına , adınızı , soyadınızı , yaşadığınız yeri , açık adres vermeden bulunduğunuz yeri ve E- mail adresinizi  yazarak bize iletmenizdir. Bunun doğrultusunda iş veren firmalar yada iş veren küçük işletmeler sizlere ulaşacak ve anlaşma yolunu E-mail adresinizden yada yorumda cevap kısmından devam ettireceklerdir. Ayrıca merak ettiğiniz sorularınızı , kafanıza takılan önemli yerleri , gerek firmalara olsun , gerek bizlere olsun yorum bölümün kullanabilirsiniz .

ÖNEMLİ NOT :   Arkadaşlar lütfen kötü amaçlı kullanımları önlemek için  telefon numaralarınızı bırakmayınız. Çünki sizlere firmalar dışında gelecek rahatsızlıktan bizler çok üzüleceğiz . Ve ayrıca bırakılan telefon numaralarından gelecek olan her hangi bir rakatsızlıktan sitemiz sorumlu değildir bunu sizlere bildiririz.

Ayrıca yazımız bir ilan değildir . Sizleri yorumlarınız sayesinde ve yorumlara vereceğiniz iletişim bilgileriniz sayesinde iş verenlere ulaştırmaktır amacımız .  Vereceğiniz Bilgiler Doğrultusunda İş Verenler Sizlere Ulaşacaktır. iş verenler , verdiğiniz bilgileri inceleyerek sizlere ulaşmaları biraz zaman alabilir . Tabiki bu sizlerin yazacağınız yorumlarada bağlı olduğunu unutmayınız.Ve hatırlatmak isterizki sitemizi çeşitli sosyal ağlardan güncel olarak takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan anlık olarak Ek İş İlanları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz . Umuyoruzki sitemizdeki tüm kullanıcılar paylaştığımız bilgiler doğrultusunda iş sahibi olurlar . Lütfen bizi güncel olarak takip etmekten ayrılmayınız …

Bir önceki yazımız olan Evde örgü yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde 2015 ek iş, 2015 evde iş ve ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Adana da Ek İş İlanları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. fazilet dedi ki:

  Adana cukurova da yasiyorum asil meslegim musteri temsilciligi ama kizim kucuk oldugu icin evde calismak istiyorum isede cok ihtiyacim var her turlu iside yapabilirim .

 2. Adana da bir hastanede calisiyorum.evde ek.is imkanlari cok mantikli cevaplarsaniz sevinitim simdiden tesekkurler

 3. Yasemin Erdogan dedi ki:

  Poşet katlama… davetiye katlama…. kalem montaji… tesbih işi. .. etiket takma…. iplik temizleme… Fiyonk işi ve her türlü paketleme işi yapıp zamanında teslim edebilirim… ise ihtiyacım var
  Adana Çukurova erdgn79@hotmail.com

 4. HATİCE dedi ki:

  Adana’da dantel,Oya,işleme işlerinden anlarım.çocuklarım küçük olduğundan evden dışarı çıkamıyorum.evde işe ihtiyacım var.

 5. Zeynep dedi ki:

  Kına paketleme veya gelin buketi yapmak isterim şimdiden teşekkürler…

 6. zerrin Karakuş dedi ki:

  Evde kına paketleme davetiye katlama veya nikah sekeri işi yapmak isterim.el becerisi gayet iyi olan bir insanım. Simdiden Teşekkürler. ..

 7. özlem dedi ki:

  Adana çukurovada yaşiyorum kına paketleme nikah şekeri sabun paketleme davetiye katlama boncuk dizme kısaca her işi yapabilirim vaktim bol istenilen sürede teslim edebiirim hayırlı bol kazançlar herkese

 8. fatma dedi ki:

  seyhanda ıkamet edıyorum bu ısı yapabılırım donersenız sevınırım

 9. didem dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum elim hızlı ve grup var dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Sedat tuba dedi ki:

  Adana yüregirde oturuyorum…böyle seylere elim yatkındir…eşime destek olmak ve çocuklarımın ihtiyaclarıni karsilamak için bu işe ihtiyacim var…cocuk gelişimi mezunuyom…lütfen geri dönüs yapin

 11. Nejla dedi ki:

  Seyhanda ikamet ediyorum evde kına,davetiye,nikah şekeri yaparım gününde teslim edebilirim kayınvaldemle birlikte yapabileceğim acil ek iş lütfen dönüş bekliyoruz

 12. Elif amel dedi ki:

  Adana seyhanda yasiyoruz.Kina ve sabun isini yapariz.Grup halinde calisiyoruz .Hijyene onem veririz.

 13. TÜLAY dedi ki:

  adana seyhan paketleme ve katlama işi yapmak istiyorum.

 14. Kübra demir dedi ki:

  Adana Seyhan a ikamet ediyorum. Titiz ve dikkatli çalışırım. Elim cabuktur. Teslim konusunda sıkıntı yaşamazsiniz. Nakliye konusunda da yardımcı olurum. Kutu , davetiye, poşet katlama, boncuk dizme, kına paketleme, iplik temizleme vs. Gibi hertürlü el becerisi gerektiren işi rahatlıkla yapabilirim. Olumlu geri donuslerinizi bekliyorum.

 15. Tuğba Gedik dedi ki:

  Adana kozan da yaşıyorum evde küçük çocuğum olduğu için ek iş yapmak istiyoruml

 16. zahide dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim lütfen donus yapin seyhan / adana

 17. Ayşegül dedi ki:

  Adana Seyhan da yaşıyorum. Poşet, davetiye katlama, etiket, kalem montajı, tesbih işi,nikah şekeri, saç tokası yapımı işlerini yapabilirim. Zamanında teslim edebilirim. Geri dönüşünüzü bekliyorum

 18. Çiğdem dedi ki:

  Merhaba ben Adana Çukurova bölgesinde oturuyorum ev hanımıyım sizin vereceğiniz işlere ihtiyacım var lütfen yardımcı olunuz

 19. Güllü dedi ki:

  Adana’da oturuyorum poşet katlama ,sabun paketleme ve mandal işi yapmak istiyorum

 20. Derya dedi ki:

  Paketleme katlama evde yapılacak herseyi yaparım kahramanmaraş ın Göksun ilçesinden yaşıyorum 3 çocuk okutuyoum lütfen dönüş yapın

 21. yildiz dedi ki:

  Adana seyhan da oturuyorum paketleme katlama işi olur el becerisi gerektiren her türlü is olur

 22. salih yigit dedi ki:

  adanada evde iplik temizleme isi istiyorum 12 senedir yapi yorum

 23. Günyüz dedi ki:

  Adana da yaşıyorum. Evde ek iş arıyorum

 24. Pelin Şahin dedi ki:

  adana da ikamet ediyorum evde ek iş arıyorum

 25. Esma açıl dedi ki:

  Adanada yasıyorum evde ek iş arıyorum.

 26. Cumali dedi ki:

  Her türlü paketleme iş yaparım.Adana seyhan

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.