Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emeklilere Seyyanen 2.400 Lira Zam

Emeklilere Seyyanen 2.400 Lira Zam

Emeklilere Seyyanen 2.400 Lira Zam

Emekliler verilecek zamla birlikte rahatlayacak diyebiliriz. Emekli maaşlarına yapılması pilanlanan seyyanen zam onaylandı. Tüm emeklilere 2016 yılından geçerli olarak maaşlarına 100 TL lik seyyanen zam yapılmış oldu. Bununla birlikte emekli maaşlarına bu ay yüzde 3.86 enflasyon rakamlarına göre zam verilmiş  olacak.

Yapılan zamlarla birlikte toplam 3.5 milyon emeklinin cebine 2.400 Lira para ödenmiş olacak. SSK ve Bağ-Kur dan emekli olan vatandaşlar zam almış oldular. SSK ve Bağ- Kur emeklisi % 3.86 enflasyon zammı ile birlikte 100 TL lik seyyanen zammı da hesaplarından çekebilecek.

Bir önceki yazımız olan Emeklilere Enflasyon Zammı 2016 başlıklı makalemizde 2016 emekli maaşları, 2016 emekli zamları ve emekli maaşı ne kadar bağkur hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emeklilere Seyyanen 2.400 Lira Zam Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.