Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emeklilere Enflasyon Zammı 2016

Emeklilere Enflasyon Zammı 2016

Emekliye Enflasyon Zammı 2016

Tüm emekliler her yıl Ocak ile Temmuz ayında bir önceki senenin altı aylık dönemine ait gerçekleşmiş olan enflasyon oranına göre maaşlarına zam almaktadır. 2015 Aralık ayında gerçekleşen enflasyon rakamlarının belli olmasıyla, Toplam 9 milyona yakın emekli yeni yılın ilk ayında maaşlarına alacakları zam oranları belli oldu.

2015 yılının 6 aylık enflasyon oranı % 3,81 olarak hesaplandı. Tüm emekliler gerçekleşen enflasyon oranında zam alacak. Yani % 3. 81 oranında enflasyon zammı alacak. Emekliler ise günümüz hayat koşulları için bu zamların yeterli olmadıgını söylemekteler.

Bir önceki yazımız olan Bayanların Erken Emeklilik Şartları 2016 başlıklı makalemizde 3600 Günle Emeklilik, 4500 Günle Emeklilik ve 5400 günle emeklilik hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.