Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emekliler Zamlı Maaşlarını Ne Zaman Alacak

Emekliler Zamlı Maaşlarını Ne Zaman Alacak

Emekliler Zamlı Maaşlarını Ne Zaman Alacak

Merhaba değerli okurlarımız yaklaşık olarak 8.5 milyon emeklinin 2016 yılında zam alması bekleniyor. Bu ay tüm emekliler zamlı maaşlarını alacak.

Zam oranları ise enflasyon rakamlarının açıklaması ile belli olacak. Emekli maaşlarındaki artışın % 6 miktarında olacagı ön görülüyor.

Emeklilerin her sene ocak ve temmuz aylarında önceki 6 ayın enflasyon rakamlarına göre zam almaktalar. % 6 lık oranın % 3.27 lik bir artışı bu aydan itibaren alacaklar. fakat zammın net olarak nekadar olacagı henüz belli degil. Bu hafta içerisinde asıl zam oranının da netleşmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Denizbank'tan Emekliye 300 Tl başlıklı makalemizde Denizbank emekliye promosyon, Denizbank'tan Emekli maaşı ve Emekli maaşı Denizbanktan hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.