Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Emekli Maaşı Temmuz Zammı Ne Kadar Olacak?

Emekli Maaşı Temmuz Zammı Ne Kadar Olacak?

Emekli Maaşı Temmuz Zammı Ne Kadar Olacak?

Emekliler hükümet tarafından kendilerine verilen emekli maaş zamlarını ocak ayından itibaren almaya başladılar. Emekliler maaş zamlarının ikincisini Temmuz ayında alacak Milyonlarca emekli şimdi temmuz ayında alacakların ikinci zam oranlarını merak etmeye başladılar.

Kamuda çalışan memur emeklileri  toplu sözleşmeye göre yüzde 5 zam yapılacak. Temmuz ayında  SSK ve Bağ-Kur emeklilerine de en az % 4 zamlı maaş ödenecek. Şimdi emekliler için hazırlanmış olan Temmuz maaş zamlarını tablo halinde görebilirsiniz.

emekli-memur-maasi-temmuz

 

Bir önceki yazımız olan TOKİ Emekli Konutu Yapılan İller Hangileri başlıklı makalemizde hangi illerde TOKİ taksitle konut başvuru şartları, TOKİ emekli evi hangi illerde ve TOKİ Emekli Konut Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emekli Maaşı Temmuz Zammı Ne Kadar Olacak? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.