Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Emekli Maaş Farkları Ağustos’ta Ödenecek

Emekli Maaş Farkları Ağustos’ta Ödenecek

Emekli Maaş Farkları Ağustos’ta Ödenecek

Emekli aylıklarını bayram öncesi alan emekliler Aylıklarında  enflasyon farkının olmadığını belirtmişlerdi. Fark ödemeleri Aylıklarına ek olarak ödenecekti. Fakat emekliler bu konudaki şikayetlerini kuruma ilettiklerinde çeşitli cevaplar aldılar. Kimisi farkların yattığını maaşlardaki kesinti sebebiyle fark edilmediğini ifade etti . Bu Sabah emekli maaş farkları hakkında resmi açıklama geldi. Sosyal Güvenlik Kurumu, 2 milyon 14 bin Emekli Sandığı emeklisine beklenen maaş farklarının Ağustos maaşıyla beraber yatırılacağını açıkladı . 1 Temmuz’dan geçerli olacak fark ödemelerinin memur emeklilerine Ağustos ayında yapılacağı belirlendi .

2 milyon emekliye farkları Ağustos’ta ödenecek

Bayram öncesi yapılmış olan maaş ödemeleri milyonlarca emeklinin kafasını karıştırdı. Emekli maaşlarında ‘farkı’ göremeyen emekliler plandadıkları ödemelerini yapamadığı için mağdur oldular. Emeklilerin sesini duyurması üzerine de, farkların Ağustos maaşlarıyla verileceği belirlendi . SGK emeklileri rahatlatan izahı bu sabah yaptı .

Bir önceki yazımız olan Erken Emeklilik Ve İkramiye Meclis'te başlıklı makalemizde Eeken Emeki Olmak İstiyorum, Erken Emeklilik 2016 ve Erken Emeklilik Kanunu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Emekli Maaş Farkları Ağustos’ta Ödenecek Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.