Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

DenizBank’tan Emekli Maaşını Taşıyanlara 300 TL Ödül

DenizBank’tan Emekli Maaşını Taşıyanlara 300 TL Ödül

DenizBank Emekli Transferi Kampanyası

DenizBank emekli maaşını Denizbank’a taşıyanlara 300 tl nakit ödül verecek. Aynı zamanda bu emeklileri yönlendiren kişilere ise emekli başına 100 TL ödel verecek.

Kampanya Detayları Şu Şekilde:

Yönlendirmeniz neticesinde maaşını aktarmak üzere şubelerimize başvuran emeklimizin aşağıda detayları verilen kampanya belgesini imzalaması gerekmektedir.

  • Bu Kampanya, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli maaşı alan emeklinin, maaşını DenizBank A.Ş’ye transfer etmesini sağlayan müşterilerin ödüllendirilmesini kapsamaktadır.
  • Emekli maaşınız bankamıza yatmasını takiben sizi bankamıza yönlendirdiğini beyan ettiğiniz müşterimiz 100 TL Nakit ödül ile ödüllendirilecektir.
  • Ödül yüklemeleri Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan almış olduğunuz emekli maaşınızın DenizBank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde gerçekleştirilecektir.
  • Ödül verilecek kişinin DenizBank’ta vadesiz TL mevduat hesabı olması gerekmektedir. Bu kişinin Denizbank A.Ş. nezdinde hesabı bulunmuyor ise ödül kazanımı gerçekleşmeyecektir.
  • DenizBank Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde çalışan personel ve 1.derece yakınları bu kampanyadan faydalanamaz.
  • Emekli maaşını bankamızdan alan veya SGK’dan aldığı ilk emekli maaşı bankamıza yatacak emeklinin yönlendirilmesi için ödül verilmeyecektir.
  • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.
  • Yönlendirilen kişi yukarıda belirtilen hususları bildiğini kabul beyan ve taahhüt eder.

Bir önceki yazımız olan 2017 Emeklilere Promosyon Tarihi Belli Oldu başlıklı makalemizde 2017 emekli promosyon ne zaman yatacak, 2017 emekli promosyonu hangi bankalar verecek ve emekli promosyon hangi bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

DenizBank’tan Emekli Maaşını Taşıyanlara 300 TL Ödül Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.