Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2017 Emekliye Promosyon Haberleri

2017 Emekliye Promosyon Haberleri

Emekliye Promosyon 2017

2017 yılında geçen yıldan beri promosyon bekleyen emeklilere çok iyi haberler gelmedi. Sürekli ertelenen promosyon ödemeleri, şimdi de seçim kampanyalarına kurban gitti.

Milyonlarca emeklinin geçen yıldan beri oyalandığı promosyon haberleri 2017 yılının ilk gününden beri konuşuluyordu. Şubat ayında ödeneceği açıklanan ve herkesin maaşına göre belirlenen bu ödemeler, Mart ayına ertelendi ama Mart ayında da kesin olarak ödeneceği belli değil. Seçimlerin yapılacağı Nisan ayında seçim haftasında ödenmesi planlanan promosyonlar konusunda emeklilerin sinirleri iyice gerildi.

Emekliler her yıl, maaş alacakları bankalardan ödenmesi gerekenleri promosyonlar dışında ek bir ikramiye almıyor ve bu nedenle promosyonlar konusunda beklentiye giriyorlar.

Neden Ödenmiyor?

Sürekli bankalarla görüşme konusunda uzlaşmaya varılamaması durumu promosyon ödemelerinin de yapılamamasına neden oluyor.

Promosyon ödemeleri, her zaman özel bankalarda çeşitli kampanyalar kapsamında ödeniyor ve bu kampanyalar nedeniyle birçok emekli maaşını özel bankalara taşıyor. Ancak düzenli olarak promosyon ödemesi alamıyorlar.

Promosyonların her emekliye verilmesi konusunda bir düzene bağlanması gereken bu ödemelerin miktarı konusunda bankaların herhangi bir çalışma yapmaması, emeklilerin promosyonları konusunda başarılı bir çalışma yapılmasını önlemektedir.

Promosyonlar Ne Kadar Olacak?

Emeklilerin promosyon ödemeleri konusunda devlet bankalarıyla yapılan görüşmeler sonucunda maaşı 1000 TL’den az olanlar için 300, 1000-2000 TL maaşı olanlar için 375, 2000 ve üzeri için de 450 olarak belirlendi.

Emekli promosyonları konusunda ihtiyacınız olan güncel bilgileri sitemizden bulabilirsiniz. Ancak son yapılan açıklamalar doğrultusunda, seçim öncesi ödeme yapılacağı konusunda tahminlerimiz var.

Promosyon ödemelerinin özel bankalar için ne kadar olacağı ve kaç lira olarak verileceği bu hafta görüşülecek ve özel bankalarla atılması planlanan imza için de net bir miktar belirlendikten sonra ne kadar ödeme yapılacağı ortaya çıkacak.

Bir önceki yazımız olan DenizBank'tan Emekli Maaşını Taşıyanlara 300 TL Ödül başlıklı makalemizde denizbank emekli, denizbank emekli kampanyası ve denizbank emekli maaşı taşıyana 300 tl hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.