Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TÜVTÜRK Personel Eleman Alımları İş İlanı

TÜVTÜRK Personel Eleman Alımları İş İlanı

TÜVTÜRK Personel Alımı

Türkiye’nin tüm illerde araç muayene merkezi olarak hizmet veren TÜVTÜRK personel alımı yapmak için ilanlar yayınlamıştır. Geçtiğimiz yıllarda çok sayıda insanı işe alan TÜVTÜRK bu yıl içerisinde de yine personel alımları ile istihdama katkı sağlayacaktır. TÜVTÜRK firması kurumsal firmalardan biri olması sebebi ile personel alımlarında bir çok kriter istenebilmektedir. Alım yapılacak personelleri deneyimli ve yetkin adaylar arasından yapmaktadır.

TÜVTÜRK personel alımı kimlerle ve kaç kişi ile yapılacak net bir bilgi veremiyoruz ancak; verilmiş olan ilanları incelediğimizde 47 adet pozisyon için verilmiş ilan bulunmaktadır. Her pozisyon için birden fazla personel alımı yapılacağını varsayarsak alımların yüzlerce kişi ile olacağını varsayabiliriz.

TÜVTÜRK personel alımı için verilmiş olan ilanları incelediğimizde karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

– İstasyon Amir Yardımcısı,
– İstasyon Amiri,
– Araç Muayene Teknisyeni,
– Eğitim Yetkilisi,
– Egzoz Emisyon Teknisyeni.

TÜVTÜRK personel alımı ilanlarından bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlar ile birlikte yayında olan ilanları görmek size uyan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için alt kısımda paylaşmış olduğumuz linki kullanarak TÜVTÜRK kariyer sayfasını inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tuvturk-is-ilanlari-c5996-p30877/

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.