Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Türkiye Şeker Kurumu Personel Alımı 2015

Türkiye Şeker Kurumu Personel Alımı 2015

T.C. Şeker Kurumu Personel Alım ilanı yayınladı. Şeker Kurumuna personel alınacak. Şeker Kurumu kamu kurumlarına işçi alımını öngören yönetmelik çerçevesinde İŞKUR aracılığı ile personel alınacak. Şeker Kurumu KPSS puanına göre personel alınacak. Türkiye Şeker Kurumu personel alım ilanı İşkur tarafından yayınlandı.

2 Haziran 2015 Tarihinde yayınlanan İşkur ilanına göre, T.C. Şeker Kurumu İşçi Statüsünde Uzman Yardımcısı alınacağı duyuruldu. Şeker Kurumu ilanı için son başvuru tarihi olarak 11 Haziran 2015 belirtildi. Şeker Kurumu uzman yardımcısı pozisyonu için sadece 5 kişi işe alacağını duyurdu.

T.C. Şeker Kurumu 2 Haziran 2015 tarihinde 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine göre, 5 kişi uzman yardımcısı alımı için ilan yayınladı. Başvurular İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden 11 Haziran 2015 tarihine kadar yapılacaktır.

Türkiye Şeker Kurumu Personel Alım Şartları

Adaylarda aranan şartlardan bazıları şöyle sıralanıyor.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin İşletme Bölümü mezunu olmak.

KPSS sınavında KPSS-27 puan türünde, 2013 ve/veya 2014 yıllarında en az 70 (yetmiş) puan almak.

Ya da Mühendislik Fakülteleri’nin Kimya Mühendisliği bölümü mezunu olmak.

KPSS sınavında KPSS-3 puan türünde, 2 en az 70 (yetmiş) puan almak.

36 Yaşından gün almamış olmak şartı da aranıyor.

T.C. Şeker Kurumu Personel Alımı İlan Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.