Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Hava Yolları Kabin Memuru alımı 2015

Türk Hava Yolları Kabin Memuru alımı 2015

Dünyanın sayılı havayolları arasında bulunan Türk Hava Yolları (THY)bayan kabin memuru alımı yapmak üzere ilan yayınladı. THY hostes alımının ne zaman yapılacağını merakla bekleyenler, şimdi ilana başvuru yapabilir. Genellikle hostes olarak da adlandırılan kabin memurları THY bünyesinde iyi maaş, sosyal haklar nedeniyle çalışmayı tercih ediyor. Özel havayolu firmalarında çok daha iyi şartlarda çalışan THY kabin memuru alımları yılın belli dönemlerinde yapılıyor. Özellikle Dünya’da en fazla ülkeye uçan THY’nin ilanını bekleyen adaylar bulunuyor.

THY Kabin Memuru adaylarında iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve güler

yüzlü olma özellikleri arıyor. 4. kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Ortaklığın büyüme sürecinde Kabin Memuru olarak yer almak isteyen ve aranan şartlara uygun bayan çalışma arkadaşları aranıyor. Adaylarda KPSS şartı aranmıyor. Adayların n az lise mezunu olması , ancak iyi derecede İngilizce bilmesi gerekiyor.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru alım şartları için Tıklayınız!

Türk Hava Yolları Kabin Memuru başvuru formuna ulaşmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.