Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Hava Kuvvetleri Subay Alımı 2016

Türk Hava Kuvvetleri Subay Alımı 2016

Türk Hava Kuvvetleri Subay Alımı 2016

Türk Hava Kuvvetleri internet sitesinde yaptığı açılmaya göre Subay Alımı yapacagını duyurdu. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli olarak çalışmak üzere subay alımı yapacagını açıkladı. 2016 yılının gelişi ile Hava Kuvvetleri Komutanlığı muvazzaf subay alımı için bir klavuz yayınladı. Hava Kuvvetleri subay okulu başvuruları 8 şubat tarihine kadar sürecek.

2016 yılı Hava Kuvvetleri Komutanlığı muvazzaf subay başvuruları alınmaya başladı. Hava kuvvetlerinin personel ihtiyacını karşılamak üzere personel alımı yapacagını duyurmuştur. Subay alım detayları ve şartlarını ekteki başvuru kılavuzundan görebilirsiniz.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Subay Başvuru Kılavuzu

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türk Hava Kuvvetleri Subay Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.